Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ellentétes tünetek ellentétes...

Ellentétes tünetek ellentétes nemű babát jelenthetnek? Kinek mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, mert a fiamnál semmi konkrét tünet nem volt, nem voltam rosszul,nem volt undorom, nem fájtak a melleim, majd kicsattantam az energiától, a bőröm megtisztult. Most vagyok várandós a kistesóval, kb 8 hetes lehet. Állandóan aludnék, pattanásos lett a bőröm, reggel és este hányingerem van(napközben is valamikor), undorodom a kávétól és szinte folyton édességet(csokit főként) ennék. Lehetséges hogy kislány lesz? :)
2013. aug. 29. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Semmi összefüggés nincs a tünetek és a baba neme közt!

Felnőtt emberek mikor fogják már föl végre, hogy ez csak idióta babona???

2013. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem is babona,ugyanolyan tüneteim voltak,egyik fiú másik lány lett
2013. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom ugyan nincs, mert csak egy gyerekem van, de semmilyen tünetem nem volt terhesség alatt. Nem voltak rosszulléteim, nem voltam kívánós és kislány lett. Szóval én nem hiszek ebben, hogy ha pl. sósat kívánsz akkor fiú, ha édeset akkor lány.


10 hónapos kislány anyukája

2013. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én csupán érdeklődtem, hogy lehet-e. Nem vagyok babonás, barátnőm mondta, hogy lehet, hogy akkor kislány lesz...

Tapasztalatokra voltam kíváncsi, de látom ez inkább kiakasztó.

2013. aug. 29. 16:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Szinte egyforma volt a 2 terhesség, bár a lányommal kicsit kevésbé émelyegtem, ugyanazokat kívántam enni, stb. A fiammal viszont sokkal szebb lett a bőröm, de másfajta vitamint is szedtem vele, mint a lányommal. Nekem az eleje teljesen ugyanolyan volt, mindig álmosság, émelygés, gyengeség. A fiammal talán rosszabbul viseltem az elejét egy fokkal.
2013. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség ez a tünetes dolog. Nekem mindenki azt mondta fiam lesz. A tüneteim erre utaltak. Közben meg kislányt várok :)

Egy barátnőmnek már van egy kisfia. Most megint állapotos. Teljesen más tüneteket produkál, sokkal jobban viseli, azt hitte kislánya lesz. Tévedett. Kisfia lesz :)

2013. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én szeretnék hinni a babonának,mert már van egy lányom és másodjára is azt szeretnék,tüneteim teljesen ugyanazok,mégis azt mondják kisfiú lesz (bár egyértelműen nem látszott az ultrahangon).
2013. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is hallottam erről a babonáról,hogy a kisfiúk kímélik az anyukát...nekem lányom lesz,de az ég világon semmi terhes tünetem nem volt,gondolom most már nem is lesz :)
2013. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!