Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzásra mi vált be?

Fogzásra mi vált be?

Figyelt kérdés
kisfiam 7 hónapos, már hónapok óta nagyon nyáladzik, kb 1 hónapja duzzadt az ínye, nyűgös, főleg estefelé, és éjszaka nyugtalanul alszik. kb óránként kelek hozzá, mert nyűglődik, elhagyja a cumit, átfordul stb...szóval elég fárasztó. néha enyhe hőemelkedése is van. kinek mi vált be? homeopátiás szerek esetleg? ha igen, akkor milyet vegyek? nurofen? panadol? más ötlet? köszi!

2013. okt. 7. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Dologél.
2013. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nurofen de már csak akkor ha ordított annyira fájt neki ez általában az áttörés előtt rá 1-2 napra kibújt a fogacska. Nekünk ezek az ínyre kenhető gélek nem jöttek be semmit nem hatottak.
2013. okt. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viburcol kúp. Ha nagyon fáj, akkor Panadol, Nurofen vagy Algoflex Baby.
2013. okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Napi 2-3 alkalommal Dentinox lidokainos gél, köztes időben Dologél. Ha már nagyon fájt neki (áttörés előtti 1-2 éjszaka többszöri keserves felsírás, nappal extra nyűgösség), akkor Nurofen szirupot adtam neki. Nekünk ezek váltak be.
2013. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DeAnn ***** válasza:
én lidocainos gélt vettem a lányomnak, egy pici késhegynyivel kell bekenni az ínyét és elzsibbasztja neki egy kicsit. elég sokáig hat. a tubus is elég kicsi, de nagyon sokáig elég. 1200-1300 ft körül van
2013. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!