Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a Nurofen nem vált be...

Ha a Nurofen nem vált be fogzásra, a Panadol lehet, hogy beválik?

Figyelt kérdés
Most töri át az ínyét a foga,gondoltam adok neki,mert nagyon szenved,visítva sír, de a Nurofen semmit nem ért. 6 hónapos
2013. febr. 8. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, próbálkozzatok!
2013. febr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

gyógyzser helyett vibrucol kúp

vagy ibolyavirág gyökér rágoka

2013. febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem.

Mindegyik fájdalom csillapító. ha egyik nem hat akkor a másik sem fog, mert akkor nem fájdalma van.


Èn ritkán adok fájdalom csillapítot a gyerekemnek, de akkor szokott is hatni és abba hagyja a sírást.


Nem tuti hogy a fogától sír, akármi más problémája is lehet.

2013. febr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Golan Trevize ***** válasza:

Inkább a Dentinoxot próbáld ki.

Azt az ínyére kell dörzsölni, és Lidocain tartalmú.

2013. febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy a foga miatt sír,mert ordítás közben tömi a kezét a szájába,úgy hogy majd meg fullad. A Viburcol nálunk ilyenkor már semmit sem ér, a Dentinox az jó... kb. 5 percig.
2013. febr. 8. 09:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnál a panadol nem vált be, a nurofen igen. A lányomnál a nurofen semmit nem ért, a panadol csillapította a fájdalmat. Mivel nem ugyanaz a hatóanyaguk, így könnyen lehet, hogy ha az egyik nem hat, akkor a másik igen.
2013. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lányomnál nem használ a Nurofen. Panadol igen. Hiába is fájdalomcsillapító mindkettő.

Mondjuk dettó én is így vagyok, két felnőtteknek való fájdalomcsillapítóval.

Szerintem próbálkozz.


Amúgy a Dentinoxot lányomnál is használtuk, és egész jó volt.

2013. febr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg a Panadolt, más a hatóanyaga, lehet, hogy nektek az válik be. A Dentinox szerintem semmit nem ér.
2013. febr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk sem vált be sem a homeopátia, sem a dentinox, sem a dologél, sem a gengigél, sem a frezyderm, sem a nurofen. Panadolt nem próbáltam, de a gyerekorvos írt fel cataflam cseppet, ha nagyon fáj lehet adni neki. Nálunk ez vált be, eddig kétszer adtam és átaludta vele az éjszakát. Beadás után kb 15 perccel elvágták a sírást, látszódott, hogy megkönnyebbült és egyedül el is aludt.
2013. febr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A Cataflam cseppről hallottam már,hogy jó,de úgy tudom,hogy az csak 1 éves kor után adható.
2013. febr. 8. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!