Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A 3 és fél hónapos kisbabámnak...

A 3 és fél hónapos kisbabámnak fogzási problémái vannak. Hogy segíthetnék neki, hogy ne fájjon ennyire? Van valami bevált módszeretek?

Figyelt kérdés
Lehet korainak tűnik,de a 3 és fél hónapos kisbabámnak fogzási problémái vannak egy hete.Az étvágya sem a régi állandóan rágja az öklét nagyon folyik a nyála, alig alszik, amikor ébren van, akkor pedig ordít.Az alsó ínye van feldagadva egy helyen.Hogy segíthetnék neki, hogy ne fájjon ennyire? Van esetleg valami bevált módszeretek?
2013. nov. 2. 12:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
dentinox gél
2013. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiamat a Viburcol kúp nyugtatta meg annyira, hogy jobban tudott aludni. De állítólag minden homeopátiás szer másként hat minden babaára, ki kell próbálni több dolgot! sok sikert!
2013. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! :) Megyek is a gyógyszertárba, megkérdezem, hogy ők melyiket javasolják a kettő közül.
2013. nov. 2. 12:29
 4/18 anonim válasza:
Szia. Az én lányomnak is (11 és fél hónapos) nemrég vettük észre,hogy jön az alsó 2 foga egyszerre. Eléggé nyűgös, meg rág ő is mindent amit csak tud,így elmentem a gyógyszertárba és ott a Dentinox gélt ajánlották, meg is vettem, azzal kenem és sztem nagyon jó. De igaza van a 2. válaszolónak, több dolgot ki kell próbálni, hogy nektek melyik lesz jó!! :)
2013. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekünk a doki gyógyszertári ecsetelőt írt (narancs ízű, zsibbasztó). Nem tudom konkrétan mi van benne, lehet, hogy a gyógyszerárban tudják.
2013. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Viburcol végbélkúp.Homeopátiás-nincs mellékhatás.
2013. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nekúnk is a Dentinox gélt ajánlották inkább. Úgy tűnik, nem rossz! Megnyugszik a gyerek miután bekentem az ínyét.

Köszönöm a segítséget mindenkinek!

2013. nov. 3. 18:24
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 3,5 hónapos a kicsi fiam, és szintén ezzel küszködünk kb szintén egy hete.

Tegnap vettem én is Dentinoxot és Chammomilla homeos bogyokat.

Neked a Dentinox mennyi ideig hat? Mert mikor bekenem rögtön abbahagyja a sírást, de nem sokkal utána már újra kezdi.

Te is úgy tudod, h egy nap max 3x lehet bekenni, ugye?


Bocsi h belekerdezek a kerdesedbe nem pedig segítek, de annyira hasonló cipőben járunk, gondoltam hasznos ha tapasztalatot cserelunk. :-)

2013. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Szia!


Az én fiamnak azért tovább hat.Legalább 3-4 óráig jót van tőle,és nem sokára jön a következő kenés.Kevésbè folyik anyála és kevésbé ràgja az öklét.

Igen, max 3× lehet bekenni.

Bedörzsölöd rendesen az ínyébe? Lehet az a baj, hogy nem dörzsölöd be rendesen a gélt.Nektek is az alsó ínyével van baj?

2013. nov. 4. 08:50
 10/18 anonim ***** válasza:

Igen, az alsó ínye a gyanús. De igazából nem mondanám h nagyon be lenne dagadva... Két puklit látok rajta.

Ma is nagyon nyugos szegenykem. :-( már alszik vagy 2 órája, pedig ez nem jellemző rá... Ha fent van akkor meg sír. :-( nagyon sajnálom szegényt.

Meddig fog ez vajon tartani???

2013. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!