Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Most egy évig ez lesz-vagy...

Most egy évig ez lesz-vagy lesz néha jobb éjszaka is?

Figyelt kérdés
amióta beindul a fogzás-és ki nem bújik az összes,addig végig szenvedés van?most 4 és fél hónapos a kislányom.a fiamnál semmi nem volt-most meg kinlódunk.
2013. dec. 5. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű. Egyrészt nem minden gyereket visel meg a fogzás, másrészt nem minden fog kibújása fájdalmas.
2013. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első jól írja. Nálunk kb. 7 hónapig tartott, amíg a fogak miatt nem tudott aludni (mi sem).
2013. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Ilyenkor mindig megijedek, h mi vár rám! :-(

Lassan 5 hónapos a fiam. Kb egy hete szörnyűek az éjszakák. Már az altatas sem megy, az is megváltozott és kinlodunk!

Még nincs egy foga sem, csak két pukli az alsó alkapcsan.

2013. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jaj-akkor nem vagyok egyedül
2013. dec. 9. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Én lassan kezdek begolyózni. Azt hittem ez csak velem történhet, hogy horror éjszakáink vannak, de látom sajnos nem csak én vagyok ezzel így :(
2013. dec. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell kétségbe esni:) Mint minden időszak, ez is el fog múlni. Amikor benne voltam, én sem láttam a végét, egy örökkévalóságnak tűnt az állandó kómaállapot miatt, de túl vagyunk rajta, és utólag már mosolygok rajta. (utólag már könnyű).
2013. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi-azért vannak néha jobb éjszakák is,amikor apa nem költözködik a földszintre-és a tesó is tud aludni
2013. dec. 10. 14:06
 8/8 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt a fiam, mikor kibújt az első fogacska, onnantól kezdve jöttek sorra! 8ig meg sem álltunk (2,5 hónap! alatt) volt, hogy éjjel fél óránként felsírt... kitartást!! miután kibújt a 8., mintha mi sem történt volna, jók lettek az éjszakák és nyugodtabb lett ő is. Aztán egy pár hónap pihi, most meg a kis örlők jönnek (szerintem itt sem egy jön egyszerre) kis lázunk is van, de sokkal jobban viseli mint az elsőket!! :)
2013. dec. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!