Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A borostyánlánc segített valamit?

A borostyánlánc segített valamit?

Figyelt kérdés
Csak az írjon, aki használta. Köszönöm.
2013. dec. 13. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
En szombat ota tesztelem. Sajnos meg nem vettem eszre semmilyen valtozast sem. Ha 2 hetig semmi akkor le is fogom venni rola. Csodat nem varok tole
2013. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keresztlányomnak éjjel-nappal a nyakában volt, és végigszenvedték minden fog kibújását.

Én ezért nem is vettem a fiamnak, és ő végigalussza az éjszakát (11-12 órát) lánc nélkül is fogzás idején is.

Szerintem ez babafüggő.

2013. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nagyon nagy segítség! az elsõ kêt fogànàl nem volt,hàt szenvedtünk,sírtunk... a felsõ metszöknêl màr volt,alig vettem észre. ês az alvàsàt is rendezte. a lànc elõtt 20 perceket aludt,egy kînszenvedés volt. megjött a lànc 9-kor,du. màr 3 óràt aludt egyhuzamban,mostanra gyönyörûen beàllt 2x 2 óràra. az is meglehet,h.merõ vêletlen,de nem merem levenni!

szeretjük :)

2013. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak veszélyei:

Egy apró megjegyzés, le is nyelheti a gyerek vagy a nyakára szorítja, és abból sem jön ki semmi jó.

2014. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15:40es vok, nekunk bokalanc volt!
2014. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!