Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Borostyánlánc kapcsolatban...

Vani kardos kérdése:

Borostyánlánc kapcsolatban szeretnék kérdezni?

Figyelt kérdés
5-hónapos kislányom borostyánlánc van a nyakába,kb 3hete ma nap olyat vettem észre hogy a nyaklánc egyes kövei elszíneződtek meg megkoptak.a nyakláncot ékszer boltban vásároltam.
2013. dec. 4. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Örülj, hogy a gyereked nem lett allergiás a borostyánra, és nem fulladt még meg tőle.
2013. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát egy kicsit kulturális mondom is valaszolhatót volna.nem hülyesegből raktam a nyakába,meg nem divatból!
2013. dec. 4. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem "eredeti", csak színezett üveg.


Ha nem sértődsz meg, leírom a tapasztalatom: Keresztlányomnak végig a nyakában volt a borostyánlánc, és végigkínlódták a fogzást. Ezért én nem is vettem. Most jön a fiam foga, egy már kint van, és mindig végigalussza az éjszakát (8-tól 7-ig), csak nappal nyűgösebb kicsit.

SZóval szerintem gyerekfüggő, és nem befolyásol a lánc.

De ha látom, hogy nagyon fáj neki, akkor kap egy kis Panadolt.

2013. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyasmit olvastam, hogy úgy megnőtt a kereslet a borostyánkő láncra, hogy a kereskedelemben kapható láncok nagy része nem eredeti borostyánkő. hanem műborostyán, mesterségesen , ragasztással állítják elő őrölt borostyánból. Hogy igaz-e fogalmam sincs.
2013. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ akkor vissza viszem az ékszerboldba
2013. dec. 4. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:
A borostyanlanc.hu oldalon sok eredetiségi vizsgálatot leírnak. Sőt a sajtolt borostyán felismerésében is adnak segítséget. Érdemes átböngészni. Tanúsítványt adtak a lánchoz?
2013. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A mama hozta el n e m tudom hogy kapot e hozzá
2013. dec. 4. 23:00
 8/8 anonim ***** válasza:
az elõbb emlîtett oldalrôl rendeltünk,a miênkkel nincs gond.
2013. dec. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!