Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 3hós babámnak már jöhet a...

3hós babámnak már jöhet a foga? A szájában van az ökle állandóan, meg nyálas nagyon, elég nyűgös?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:

ritka, hogy ilyen hamar, de előfordulhat.

a fiam 2 hónapos kora óta nyáladzik ezerrel, mindent a szájába vesz, és most 7 hónaposan bújt ki az első fogacska.

a tünetek általában hetekkel, hónapokkal hamarabb jelen vannak, ezt Vida Ági babapszichológus írta egy blogjában.

2013. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hónapokkal elöbb elindulnak a fogzás tünetei mint amire ki is búkik. Egyik barátnöm kislányának 2,5 hónaposan már lehetett látni a kis fogat de csak rá 3 hónapra törte át az inyét.
2013. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fiamnak már 4 hetesen megvoltak ezek a tünetei, 4 hónapos korában egyszerre bújt ki 3 foga. Most 9 hónapos, és 8 foga van.Szóval igen, nyugodtan jöhet a foga.
2013. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, már a fogacskáit érzi. Viszont hogy mikor bújnak ki, 1 hónapon belül, vagy csak 4 hónap múlva, az még a jövő kérdése.
2013. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem. megharapja-e a cicit ha lesz foga? Mert most az is rágcsálja ha jól lakott..:-)
2013. dec. 19. 17:54
 6/8 anonim ***** válasza:
ha már nincs tejcsim, vagy jóllakott és játszana, akkor van hogy picit ráharap, de én bimbóvédővel szoptatok, mert csak így tudok, így alig érzem. ez is gyerekfüggő, hogy fog e harapni, ha szerencséd van akkor nem :) 1. voltam
2013. dec. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mindegy imádom , de valószínű jön a foga azért rágja a cicim is. vettem neki rágókákat:-) csak még nehezen rakja a szájához ügyetlen még a lelkem:-) De most találtam ezt a cumis rágókát
2013. dec. 20. 13:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam pl mindig csak a kezét rágja, pedig van rengeteg rágókája és tudja használni őket már, de valamiért nem kell neki. Ő egyébként borzasztóan harap, de már néha hallgat rám, ha rászólok (9 hónapos)
2013. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!