Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek nem nyálas egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek nem nyálas egy pasi ha állandóan szerelmes idézetekkel bombáz titeket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy csöppet.
2012. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez kizáró ok, szeretem a babusgatást, de erre sosem voltam vevő..meg amúgy sem tartom eredetinek..max ha valamilyen költőtöl szép verset küld, de ne vigye túlzásba az ömlengést

25l

2012. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
végül is tetszene, de nem tudnék vele mit kezdeni
2012. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem nyálas, inkább fantáziátlan, és semmi kreativitás nincs benne, hogy ha másoktól vett szövegekkel akar meghódítani.


Oké, hogy olvasgat ilyeneket és gondolkodik, tetszik neki egyik-másik, de nem kell attól még ezzel udvarolnia. Írjon magától, vagy csak egyszerűen saját szavaival mondja el, hogy mit érez, és kész.

Én nem bírnám, ha évi 3 idézetnél többet kapnék valakitől...

2012. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De. Nem bírom a túlzott nyálaskodást. A másik, amitől falra mászom, a nyálas becenevek... könyörgöm, nem 5 éves vagyok már.

25/N

2012. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen barátom, és az őrületbe kergetett vele. De ő egyszerű ember volt, így tudta kifejezni az érzéseit, meg ha pénzt költött rám. Nekem meg a szeretet nagyon nem egzakt, megszámlálható dolog, úgyhogy nem volt nagy jövője a kapcsolatnak.

26/L

2012. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De én biztos, hogy kikészülnék. Inkább fejezze ki magát egyszerűbben, de a saját szavaival, az sokkal őszintébb...
2012. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nóra:) válasza:
Idegesítő. Én ezért szakítottam a volt fiúmmal. Nem szeretem a túlságosan nyálas fiúkat. Kiráz tőlük a hideg. Jófej, oké, meg minden, de....
2014. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
de..nagyon még azt sem bírom ha becenevet ad valaki.. sőt a túlzott udvariasság és nyála ömlengés is taszít
2015. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!