Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fiam 16 hónapos van 12 foga...

Fiam 16 hónapos van 12 foga de szemfoga egy sincs és már vagy 2 hete nem eszik csak nagyon keveset, megy a gyomra és nyáladzik is a popsija meg nagyon piros, jöhet a szemfoga?

Figyelt kérdés
Próbálom megnézni de mikor akarom kinyitni a száját akkor sir és ordit,ugy látom mintha kicsitt meglenne duzzadva a szemfoga helye,és a keze folyton a szájában van,mennyi idő kell amig láthatóvá válik,meddig tarthat a folyamat???
2014. jan. 7. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam 19 hónapos, már kb. 1,5-2 hónapja láttam, hogy fehéredik a jobb alsó szemfog helye, de csak múlt héten bújt ki. Most a jobb felső fog kibújni, de az szerintem sokkal gyorsabban, mert már nagyon látszik és csak 1 hete vettem észre, hogy ott is jön a foga.
2014. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint lehetséges hogy még vagy 2 hónapig nem fog rendesen enni és kinlódunk???
2014. jan. 7. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ezt senki nem tudja megmondani. Az is lehet, hogy nálatok sokkal gyorsabban kijön, az is lehet, hogy nálatok is sokáig tart, de enyhülnek a tünetek. Nálunk például mindig csak addig nyűgös a fiam, amíg megindul a fog az ínyében, utána már meg sem érzi sem a fogzást sem az áttörést. Mondjuk őt az evésben a fogzás soha nem akadályozta szerencsére.
2014. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálunk meg pont forditva van,nincs rossz kedve nem nyügös csak nem eszik nagyon keveseket,pár falat és kész,éjjel van hogy néha nyöszörög vagy felsir de nappal jól alszik,jól viselkedik,nem tudom hogy valóban a szemfogról van-e szó,elég bizonytalan vagyok,onnan gondolom mert mikor akarom megnézni folyton összecsukja a száját és nem engedi csak ordit.
2014. jan. 7. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!