Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a fogatol? Napok ota...

Lehet a fogatol? Napok ota hoemelkedese van, estere laz. A hasa megy, enni szinte egyaltalan, inni nagyon keveset akar. Tegnap mar hanyt. Vagy valami virus? Doki szerint nem piros a torka. Nem kohog, nem folyik az ora.7 hos.

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ilyen tünetekkel kezdte...és kiderült rotához hasonló vírust kapott el.egy hétig beteg volt. Hányt hasmenése volt és folyamatos láz (hőemelkedés). Doki nem mondott erre semmit?
2009. máj. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most viszem vissza,hetfon voltunk legutobb.Akkor meg nem volt hasmenese,ez keddtol kezdodott.Amugy felirt antibiotikumot,ami szerintem felesleges.Ezt is csak azert,mert minket kedden mutenenek,csak ,igy hogy beteg nem hiszem,hogy be fogjak altatni.Holnap mennenk laborra.
2009. máj. 21. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a doktor bácsi azt mondta (és sok fórumon ezt lehet olvasni), hogy láz a fogzásnak NEM tünete, csak a hőemelkedés. A dokitok nem mondott semmit, nem adott semmit? Lehet el kéne vinni másik orvoshoz is.
2009. máj. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma elmegyunk delutan,megvarom mit mond.Nagyon kivancsi vagyok.Attol felek mivel enni nem,inni is csak keveset,nehogy kiszaradjon.
2009. máj. 21. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!