Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Találtam itthon piros ételszín...

Találtam itthon piros ételszínezőt, ha esetleg nagyon keveset teszek a marcipánba akkor elképzelhető, hogy rózsaszínű lesz?

Figyelt kérdés

Még soha nem színeztem, és most ki szeretném próbálni.

Van itthon fehér marcipán, de én rózsaszínűt szeretnék...vagy ebből teljesen piros lenne?


2011. nov. 24. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
picit tegyél bele, és attól rózsaszínű lesz.
2011. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ahhoz, hogy tenyleg piros legyen, nagyon sokat kell beletenni, ugyhogy nyugodtan hasznald a rozsaszinhez
2011. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszod! Amikor belecseppentem, akkor rögtön megkapom a végleges színét, vagy várnom kell egy picit?
2011. nov. 24. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne cseppentsd! Úgy nem tudod adagolni. (Gondolom nem pipettás a színezék.) Tiszta fogpiszkálóval nyúlj bele, és azt kend bele a masszába. Majd gyúrd át, tekerd össze, ismét gyúrd át addig ismételve, míg el nem oszlik a szín.

Ha erőteljesebbnek szeretnéd a színt, akkor ismételd meg.

2011. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!