Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Milyen homeopátiás készítménye...

Milyen homeopátiás készítményeket ajánlotok (ami bevált a babátoknál) a Chamomilla vulgarison kívül?

Figyelt kérdés

2014. febr. 9. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Kockacukrot. Ugyanaz az összetétele mint az összes homeós bogyónak, és jóval olcsóbban megúszod.
2014. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mire? Nekünk kombinált készítmények is beváltak, pl. viburcol, stodal, stb.
2014. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Osanit,most nem tudom hogy kapható-e már az országban.100%-ig bevált és nem egy éjjel volt mikor semmit nem aludtunk mire rátaláltam erre.De ne felejtsd ezek is alkati szerek vagy hat vagy nem.
2014. febr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mandy1408 ***** válasza:
A homeopátia a modern placebo. Magadnak bemesélheted, hogy meggyógyulsz tőle és tényleg, de a gyereket szerintem felesleges ilyesmivel tömni.
2014. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves előttem szóló!Ilyenekkel tömni?Nem is értem a hozzászólásodat.Az ilyen olyan kotyvasztott orvosi ecsetelő talán jobb?Ezek a homeopátiás szerek legalább természetesek.Arról nem beszélve hogy a gyerekek akik még nincsenek agyontömve gyógyszerekkel,antibiotikum és társai fogékonyak az ilyesmire,bár mindenkinek szíve joga gyógyszert adni....
2014. febr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

"A homeopátia alkalmazói szerint a betegségek olyan szerekkel kezelhetők, amelyek egy egészséges emberben a betegséghez hasonló tüneteket váltanak ki. Állításuk szerint sorozatos hígítással és az egyes hígítások közötti rázással megszüntethetők a szer toxikus hatásai, míg a vivőanyag (többnyire víz, alkohol vagy cukor) megőrzi a szer tulajdonságait. A végtermék gyakran annyira híg, hogy vegyileg megkülönböztethetetlen a tiszta vivőanyagtól."

Tehát nyugodtan adhat a gyermeknek kockacukrot is...

2014. febr. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha már a kamilla említve lett, akkor célszerű kamillateát adni a gyermeknek, abban valóban van hatóanyag, a homeopátiás "szerrel" ellentétben.
2014. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!