Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap kértem a gyógyszertárba...

Tegnap kértem a gyógyszertárban chamomilla vulg.15ch a babám fogzása miatt, de otthon vettem észre, hogy 9ch-at kaptam. Bevált-e ez valakinél, vagy inkább vigyem vissza?

Figyelt kérdés
És hogyan kell alkalmazni, hány alkalommal lehet használni és hány bogyót/alkalom?
2009. júl. 18. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy tudom,napi 3-4-szer lehetr adni 5 bogyót.A 15 ch-sat negyed óránként adhatod.
2009. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Otosevel add,ugy ahogy az elottem levo is irta.Elotte-utana legalabb 20 percig ne igyon folyadekot.Muanyag kanalba egy kicsi vizbe old fel a golyokat.Eloszor a tunetek felerosodnek mintha nem is hasznalna,majd 2-3 nap utan mar jo lesz.
2009. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az az érdekes, hogy nekem a gyógyszerésznő azt mondta, hogy 1-2 bogyót tegyek bele a cumisüvegbe (víz) és azt adjam neki egész nap...furcsa volt egy kicsit, mert itt senki nem így alkalmazza.
2009. júl. 19. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!