Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzásra van olyan ami tényleg...

Gabi86 kérdése:

Fogzásra van olyan ami tényleg hat? Nem csak enyhíti hanem megszünteti a fájdalmat?

Figyelt kérdés
már van itthon "48" féle kence,nyaklánc,kup minden sz.r,de csak nem alszik jól.2 hónapja kezdődött,de úgy igazán 2 hete nem alszunk semmit sem szinte óránként kel és már kezdek kicsit stresszes lenni,fogy a türelmem.tudom hogy szenved,de alig lehet megnyugtatni mikor felsír,izeg mozog a kezembe mikor nyugtatni próbálom volt már olyan hogy majdnem leejtettem és igazából ilyenkor kezd felmenni bennem a pumpa.és ettől ő is ideges lesz tudom,de nem tudok már higgatt maradni annyira ki vagyok dögölve.enni is szinte csak cicizik,pedig nagyon jó evő volt,de egy hónapja már a kaja se megy.csak fájdalom csillapítóval alussza át az éjszakát.lehet nekem is kéne szednem vmi nyugibogyót.lehet vmit szedni ilyenkor?

2014. febr. 10. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:

A Gengigel baby-t próbáltátok már?

Nekünk csak az vált be!!Nagyon jó!!

2014. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocsánat az offér de ez a téma engem is érdekelne nálunk lassan 4,5 hónapja ez megy kb két kezemen meg tudom számolni hány jó éjszakánk volt amikor csak 3-4-szer ébredt :/ már nagyon ki vagyok, itthon csak a balhé van , nem bírom már :(((( és már én is minden sz-rt kipróbáltam semmi nem hatott max ideid óráig! a foga meg nem jön ki... :( ha találsz valamit kedves kérdező kérlek oszd meg velem !!! köszönöm és kitartást neked is
2014. febr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nálunk azért volt átaludt éjszaka,de nem túl sok.hasfájással indítottunk,utána a kaki nehezítette meg az életét most meg a fogak,nem igazán volt nyugis időszakunk és már tényleg ki vagyok merülve 0 segítségem van a párom sosincs itthon se nagyszülők se rokonok senki nem jön pedig mindenki ígérkezett csak nem találtak ide.neked is kitartás és ha találok vmi jó szert majd írok.nekünk mondjuk 2 fogunk nemrég jött ki,de még nincs kinn teljesen.meg az a tehetetlenség hogy nem tudom mivel segíthetnék neki.
2014. febr. 11. 15:59
 4/7 A kérdező kommentje:
gengigélt is vettem már használni használ,de van hogy nem engedi bekenni(ezt nem tudom miért csinálja),most chamomilla vulgarisit(homeos)vettem most már csak háromszor kelt éjjel.nem akarom elkiabálni,de talán ez használ meg napközben bekenem ezzel a gengigéllel,ha hagyja + a homeos cucc,ma egész jó napunk volt.
2014. febr. 11. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:
na ennek örülök egy időbe használtam a chamomillát de nem volt az igazi, most már jó ideje nem használtam lehet újra bevetem! osanitot is próbáltam hát nem tudom nálunk ellenkezője történt, azt hittem fejbe lövöm magam horrornál hororrabb éjszakák voltak! úgy hogy 5 napig használtam azt hiszem aztán abba hagytam! én csak dologéllel kenem, nekem nagyon élvezi ahogy masszírozom az inyét, amúgy érdekes volt egy idő mikor én se tudtam bekenni! most nekünk is jó éjszaka volt 3-szor kelt és akkor is enni, cumi egyáltalán nem kellett neki szóval most nagyon jó volt igaz 4 napja viburcolt adok neki mert megint a hője néha kiugrik! Annyira de annyira megértelek :( ugyanez nálunk is, kezdődött a hasfájás mire elmúlt volt egy 1 talán 2 hét jó időszak mikor csak enni kelt 2-3-szor és aztán kezdődött a fogzás és azóta ... segítségem nekem sincs, szülők sajnos mindkettőnknél meghaltak, párom ahogy írod soha nincs itthon szinte aludni jár haza ki vagyok tőle.... barátok felszívódtak ... én mindig ilyenkor imátkozom bár így maradna mint ami volt éjszaka még annyi hogy picit aludhatna tovább mert nekem reggel 5-kor kel és már ki vagyok tőle :D más mikor kel én már pucba vágtam mindent. nekünk még nincs fogunk amúgy
2014. febr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem szerencsém van annyiból hogy a lányom 8-ig alszik.én is örülök hogy nektek is volt nyugis éjszakátok.én meg azért imádkozom hogy már tanuljon meg beszélni és mondja el mikor mi a baja,mert el nehéz kitalálni vagy csak én vagyok ilyen béna.remélem nektek is beválik valami,ha más nem a kúp.
2014. febr. 15. 17:12
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]

most találtam ezt az oldalt ezt próbáltad már?

2014. febr. 15. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!