Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 5 hetesen atlatszik mar az...

5 hetesen atlatszik mar az inyen az also ket kozepso metszo. Jart mar valaki igy?

Figyelt kérdés

Nem az elso gyerekem, tenyleg a fogai latszanak, a gyerekorvos is elcsodalkozott kisse.

Igazabol mar korabban is latszodtak es mostanra mar az egyik oldalso also metszo is latszik. (Meg nem tortek at az inyet, csak a feher csikok latszodnak, az egyik van kisse bedagadva). Aki jart igy, annak korabban ki is jottek a fogai vagy ezzel csak annyit erunk el, hogy honapokon at fog fogzani?

Az elso fiamnak is 6 honaposan mar 6 foga volt, az unokatesoknak is 3 honaposan nottek ki az elso fogai, gondolom ez genetika is. De azert ilyen koran nem latszodott meg naluk sem.


2014. márc. 11. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordul. Van aki foggal születik, mint pl. Sissi:-)
2014. márc. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem tudja megmondani. Nálunk volt olyan, hogy a fehér csík 2 hónapig látszott a fiam ínyén, mégsem jött ki a foga, csak nehezen. Olyan is volt, hogy a fehér csík megjelenésétől számítva 4 napon belül kint volt a foga. Reméljük, hogy gyorsan kijön nálatok az a fog.
2014. márc. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálaunk ez 10 hetesen volt, alul a két csík láz hasmenés minden hétfőn volt 7 hónapos 1 hetes akkor tört ki az első foga, gyakorlatilag több mint 7 hónapja alig alszom előtte hasfájás stb! kívánom szívből hogy neked hamarabb törjön ki! főleg ha nagyon megviseli!
2014. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a legkisebbnek 7 hetesen jött ki a két alsó egyszerre :) Harmadik baba, de mikor megszületett és megláttam a kórházban, hogy van a szájában egy kis piros dudor, nem hittem el, hogy tényleg a foga. Az volt, úgy született már :) Most 8 hónapos, és a felsőkkel kínlódunk... Nálunk mindkét nagyobbnak jóval később bújtak ki a fogai, 8 ill. 11 hónaposan :)
2014. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam megirom. Vegulis majdnem 4 honaposan torte at az elso foga az inyet, ra egy hetre pedig a masodik. Szoval nem jott ki extra koran egyaltalan :D
2014. jún. 23. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!