Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lányomnak kijöttek a leghátsó...

Lányomnak kijöttek a leghátsó fogai is, viszont azóta is nyugtalanul alszik. Lehet addig tart amíg teljesen ki nem látszódnak?

Figyelt kérdés
Nappal nyugodt vidám éjjel viszont valami miatt ébred és nagyon nagy hisztiket csinál. Nem tudom foga fájhat-e még vagy más a baj.

2014. márc. 30. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy van, ahogy írod. Amíg nem tör át mind a négy csúcs, addig fáj nekik. Legalábbis a védőnőnk szerint. Én hiszek neki, mert szakmailag kompetensnek találom.

2014. márc. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! már nem tudtam másra gondolni mindenki azt mondta elég ha áttör de hát mondom tuti az fáj neki. a most éjjel is borzalmas volt.
2014. márc. 31. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Kitartás,már nem sok lehet hátra, ha egy hegyecske már kint van. Nekünk ez még visszavan, most a szemfogakkal kínlódunk!:-( Eddig 4/1 és már egy hónapja nyűglődünk éjjel...
2014. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi akkor Nektek is kitartást. Nekünk bevált az Osanit amíg hajlandó volt bevenni azokat az apró szemeket. észre se vettük így a kisőrlőket sem. most ezeket igen mert nem akarja bevenni
2014. ápr. 1. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
igen biztosan az a baj, nekem a doki mindig azt mondta hogy próbáljama fájdalom csillapítót tartogtani az áttörési pár napra, mert az fáj nekik a legjobban, mivel akkor hasítja szét az ínyt! nálunk előtte hónapokig nagyon rossz minden ha beindul egy fog! örülök hogy bevált az osanit, én is most azt adom neki de nem az igazi, bár valamivel jobb mert nem kel fél óránként! én icipici vízbe feloldom, add oda így neki hátha segít újra!
2014. ápr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!