Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Tapasztalt anyukák! Szerintete...

Tapasztalt anyukák! Szerintetek jön a foga? +kép

Figyelt kérdés

Allandoan rág, néha fáj neki ha hozzáérek, nem hagyja meg sem nézni, igazábol en nem latok fejlődést nala ebben a fog témában, hogy jobban fehéredne, vagy bepirosodna, mindig egyforma meglatasom szerint. Most 7 honapos. A képek alajan szerintetek mikorra várhato az elso fog???

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]



#kép #íny #fogzás #piross íny
2014. ápr. 8. 11:33
 1/10 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 8. 11:35
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem jó a link.
2014. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
meg nem jon
2014. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kommentbe küldtem másat azt megnyitja. Várom a válaszokat.
2014. ápr. 8. 11:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani. A mi lanyunknak ket honaposan volt ilyen, kb. 4 honaposan jott ki az also ketto. A felső metszok viszont 4 honapig ilyenek voltak, mielott kibujtak.
2014. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még messze van a fog, nincs megduzzadva, nem piros! lehet,hogy elindult valami, de az nem azt jelenti,hogy most ki is bújik, az én fiam 4 hónaposan kezdett fogzani, de csak két hónap múlva kezdtek el kibújni a fogak!
2014. ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem csak az a furcsa, hogy már 7 honapos, mint irtam is, de talán ugyan ilyen volt mikor megszületett is!
2014. ápr. 8. 12:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Van baba akinek előbb jön, van akinek később, az ínyén nem látszik,hogy jönne a foga!
2014. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az én 6 hós fiamnak is ilyen az ínye, rág nyáladzik de még nem jön az a fogacska
2014. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szegény baba ... :D én is így szoktam nézegetni a lányom ínyét, nem nagyon csípi:)


Szerintem még odébb van az a fogacska, ennyiből nem lehet tudni szerintem. Az én kicsim 2 hósan kezdte a nyáladzást, szó szerint ömlött a nyál a szájából, kb háromszor öltöztettem át egy nap, előke ide vagy oda, ennek ellenére csak 6 hósan bújt ki az alsó két foga. Az ínyáttörést megelőző egy hétben nagyon meg volt duzzadva a kis ínye, sőt az egyik oldalon még vérhólyag is lett az ínyén.

2014. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!