Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Vajon a foga miatt lehet...

Vajon a foga miatt lehet hasmenése?

Figyelt kérdés
Kislányom 9 hónapos, 3 foga már kint van, de az ínye be van dagadva szóval jön neki még egy. Tápszeres baba, de étvágya van, picit nyűgös, de egyébként így szokott lenni akkor is ha a foga jön. Fogát néha fájdítja, eszi az öklét. Kb. tegnap este óta minden evés után van széklete, de nem olyan sok, vagy nem mindig sok. A popsija már piros sajnos, és kiütéses, de még nem olyan durva. szerintetek a foga jön? azért tervezem, hogy holnap meglátogatjuk az orvost. De én a fogára gyanakszom. Széklete sárga, szaga nem nagyon van, vagy nem olyan erős. az állaga hígabb, nem mondanám, hogy vizes, kicsit nyálkás talán. De már volt ilyen széklete, csak most gyakoribb.
2014. ápr. 14. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogzás okozhat hasmenést, és általában ilyenkor ki is csípi a baba fenekét. Én Sudocrem-et használtam ilyenkor a sima popsikenőcs helyett.
2014. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!