Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megint hasmenése van a 2...

Megint hasmenése van a 2 hónapos babámnak. Vajon mitől?

Figyelt kérdés
2-3 hete is hasmenése volt, nem mondta a védőnő mitől lehet, csak normafloret adott rá. Most megint van, de már hígabb mint az előző, a pelus teljesen fel tudja szívni, mint a pisit. Csak a színén látszik, hogy ez nem az. Mit tegyek?
2011. okt. 1. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyatejes?
2011. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2011. okt. 1. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez normális. Az én babámnak is nagyon híg a széklete, csak anyatejes. Ha nem eszik szilárdat, akkor nem is kakil szilárdat. :) De attól is lehet, ami te ettél esetleg.
2011. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, első vagyok. Azért kérdeztem, mert anyatejesnél normális. Az Én kisfiamnak is híg a széklete már két hetes kora óta. Most lesz 2 hónapos. Néha darabkák is vannak benne, de van hogy teljesen híg.
2011. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2011. okt. 1. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!