Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Aki használt a babájánál...

Aki használt a babájánál borostyánláncot, annak bevált? Hasznosnak találtátok?

Figyelt kérdés
Picit szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, de ha használ, én is vennék a fiamnak.
2014. máj. 23. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekunk nem hasznalt
2014. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
nekünk az alvásán első nap!!! Segített! addig 20 perceket aludt,teljesen kivoltam. reggel 9-kor a nyakába került a lánc, délután fél4- fél7 ig aludt! a fogzási fájdalmak is nagyban csökkentek! nekünk nagyon bevált. ha pedig csak placebó hatás is a részemről, levenni nem merem :D
2014. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk, de én meg ráadni nem merem. Túl parás vagyok, hogy meghúzza a nyakán vagy beleakad valamibe. Én inkább kelek hozzá.
2014. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Múltkor épp volt erről egy cikk.

Semmiféle tudományosan bizonyított hatása nincs.

És általában nem is igazi borostyánból van, az igazinak nagyobb a súlya is.

Szóval nem bizonyított az igazinak a hatása sem, a nem igazinak meg ugye alapból nincs.

Google-zz rá.

Meg fulladásveszélyes is.

Csak egy hóbort, ami az anyákat nyugtatja meg, h mindent megtettek a gyerekért.

A direkt fogzási fájdalmat csillapító gélt javasolják.

2014. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
ezt a beakadást annyit szajkózzák.. de nem értem! hová akadna be? nálunk sehol sincs 80 cm magasan görbe szögekkel kiverve a fal...
2014. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Tesómék fián a kezdetektől van.

A gyerek születésétől nyűgös fajta, minden egyes fogával megszenved, elkap vírust, éjjeleket sír át. Ennyit ér a borostyánlánc, bár ők a Brendonban vették, tehát nem eredeti borostyán.

2014. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Mi is kaptuk ajándékba, de én sem mertem rátenni csak amikor ott játszott az orrom előtt. Ha elaludt vettem is le róla. Lehet, hogy nem akad be, de én nem próbálkozom. Nem hiába mondják pl, hogy sportoláshoz vegye le az ember az ékszereit.

Inkább gélt használunk, nekünk az bevált.

2014. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. máj. 24. 07:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem ér semmit kb 10 hetes kora óta rajta van, lehet többet ért volna ha a Dunára lemegyek pár kavicsér :D nem akad be ez hülyeség, igaz mikor rátettem pár éjszaka féltem, de még annyira pici volt hogy úgy megszokta egyáltalán nem piszkálja, dísznek nagyon jó, másra nem! közel 10 hónapja nem alszunk 10 alatt ritka ha ébred éjjel, nagyon szenved a fogaival... (ha segít akkor nem tudom mi lenne egyáltalán nem aludna?! )
2014. máj. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk beleakad az ujja és nem bírja kihúzni. Vagy bármi más játék, nem csak szög akadhat bele. Ráadásul férjem drágakőbecsléssel foglalkozik, és megnézte, nem is borostyán az a lánc, amit kaptunk, szóval nagy átverés.
2014. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!