Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Az első fog a legkritikusabb-v...

Az első fog a legkritikusabb-vagy, ha ezzel igy szenved, akkor a többivel még jobban fog?

Figyelt kérdés
a védőnő egyiket-a doki másikat mondja.vagy ez is babafüggő?
2014. jún. 5. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem babatol fugg h viseli.

Az en lanyom alig erezte eddig a fogzast. Az elso 10 fog ugy jott ki h alig vettuk eszre, ebbol 2rol nem is tudtam csak akkor vetteme szre mikor vizsgalatra vittem es orditott, pont belelattam a szajaba. Fel is szoltam h jeeeeeee kijott pkusz ket foga, a doktorno jot nevetett rajta :-)

Most 11 foga van. De elkezdett hirtelen legalabb 3 jonni neki. Most iszonyat szenvedi, mar ahhoz kepest amihez eddig hozzaszoktunk. Egy lavor nyal minimum kifolyik nekie gy nap alatt. Nyugosebb, de meg most is atalussza hang nelkul az ejszakat. Ha fel is kel kicsit felsir atszalad hozank a szobajabol bevagodik az agyunkba es mint a tej alszik tovabb.16 honapos.

Sogornomek kisfia, mai napi

2014. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elkuldtem veletlenul.

A masik amit mondani akartam vagyis irni.

Sogornom kisfia mai napig az elso perctol kezdve kepes 3-4 orat torka szakadtabol uvolteni ejszaka annyira szenved a fogzastol. Volt szerencsem egy ilyen ejszakajukat vegighallgatni, haaaat nagyon durva. Sajnalom is miatta mert nagyon nehezen mennek at rajta.

Szoval ez mind babafuggo h mennyire viseli meg, nincs ra szabaly. Majd akkor jossz ra erre csak ha ott tartotok. :-)

2014. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az első olyan közepesen erősen fájt, a felső négy nagyon brutális volt (vérzett, fájt, bedagad, de az egész arca is), aztán az őrlők nem fájtak, és a szemfogak megint brutálisak.
2014. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi-csak nincs összehasonlitási alapom,mert a kisfiamnál meg sem éreztük a dolgot
2014. jún. 5. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Babafüggő. Az én fiam 9hónapos kint van az alsó 2 foga,meg sem éreztük de még egy kicsit sem!(kopp kopp) .
2014. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!