Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Maradandó, első letört foggal...

Maradandó, első letört foggal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak (7éves) letört egy darab a jobb első maradandó fogából. Bicajozás közben koccant a kormánnyal..A fogorvos azt mondta megpróbálja felépíteni.

Aki járt már így,mi lett a gyerek fogával? Sok gond volt vele utána? Könnyebben szuvasodik??

Köszönöm, ha írtok!!



2014. ápr. 11. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Páromnak a szánkón tört le első két foga kisgyerekként. Kb 30 éve. Akkor felépítették neki szépen, és soha nem volt vele baj azóta sem. Én észre sem vettem, amíg nem mesélte, hogy melyik fogai törtek.
2014. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nővéremnek is felépítették neki sem volt vele baja az emúlt 8 évben mióta megvan.
2014. ápr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hú ez jó hír! Köszönöm szépen! Akkor bizakodom,hogy az Övé is bírni fogja, mert totál kétségbe vagyok esve,hogy oda van a szép első foga..
2014. ápr. 11. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Én koronát kaptam rá anno, és nekem sok bajom volt vele.

Mindig leesett, ahogy még igazodott a fogsorom.

2014. ápr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó, de a korona, meg a felépítés az tök más. Várhatóan nem lesz semmi baja vele. Szuvasodni meg nem fog önmagában a fényre kötő anyag nem is tud szuvasodni... :D

Ha amúgy szuvasodásra hajlamosak a fogai, akkor könnyen lehet, hogy az így épített foggal kevesebb lesz a gond, mint amúgy másikokkal... tapasztalat...

2014. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!