Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Borostyánlánc tényleg hatásos...

Borostyánlánc tényleg hatásos fogzás idején? ÉS az alvást is tényleg elősegíti?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Persze. Ha a szülő őszintén hisz benne, megnyugszik, hogy ő mindent megtett. Ha a szülő nyugodt, a gyerek is nyugodtabb. A fogzás meg zajlik ahogy zajlik, sose tudod meg, hogy adott gyereknél adott időszakban lánc nélkül más lett volna-e vagy nem.

A nagyon óvatos szülők az éjszakai nyaklánc viseléstől a beakadásos fulladás veszély miatt tartózkodnak. Bár hogy hová lehet beakadni egy kiságyban, azt nem tudom. Viszont ha elszakad a lánc, az szerintem is veszélyes.

2014. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Amit bababoltban árulnak borostyánláncot, az sosem látott igazi borostyánt, így természetesen hatása sincs, ha mégse szenvedne a baba a fogzástól, az csak véletlen egybeesés.
2014. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Semmiféle tudományosan bizonyított alapja nincs a dolognak. Amiket árulnak láncot, azok ráadásul nem is igazi borostyánkőből vannak.

Ja és fulladásveszélyesek is.

Google-ban keress rá, sok cikk foglalkozik ezzel.

Szóval ha veszel, akkor ahogy az egyik hsz is írta, megnyugszol, h megtettél mindent és ennyi.

2014. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem tök mindegy.

A fiamat csak az első két fog viselte meg, mármint akkor kelt többször éjszakánként, onnantól kezdve semmi gond nem volt, sőt be sem lázasodott sosem. Az éjszakákat is 90%-ban átaludta, tényleg ritkán kelt. Szóval mi nem használtunk ilyen láncot. Ha használtunk volna most tuti isteníteném :)

Fölösleges pénzkidobás.

2014. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Én is több helyen olvastam, hogy kamu, a másik pedig, hogy én tuti semmilyen láncot nem tennék a babám nyakába....
2014. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kikicsoda ***** válasza:
73%

Hogy mernél tenni akármit a nyakába, mikor alaszik?


Nem szabad ezekben hinni,a borostyán - nekem van- oly kemény, feküdni sem tudna nyugodtan, nemhogy aludni!

2014. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanannyit használ, mint a fogyókúrás tabletták.
2014. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!