Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Lehet hogy ezek a foga miatt...

Lehet hogy ezek a foga miatt vannak? Honnan tudom hogy jön a foga?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kislányom, kb 2 hónapos kora óta nagyon nyáladzik meg nagyon szeret rágni.... mostanában egyre nyűgösebb, de tiszta a pelus, nem éhes, hasa nem fáj, játszok is vele, mellette vagyok... de kb 3-4 napja van h kézben sem lehet nagyon megnyugtatni. és kb 1 hónapja nem alszik el egyedül csak fél-1 óra ordítás után!
2014. júl. 26. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem a foga. Próbáld megtanítani elaludni.
2014. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

4 hónapos koráig el tudott aludni egyedül... játszott elfáradt .. ott ahol épp volt elaludt!!!


elfelejtette???

hogy tanítsam??? eddig ment most nem..

2014. júl. 26. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is hasonló volt. 2 hósan kezdődött 7 hósan bújt ki az első foga. Nekünk mikor màr nem cicivel aludt, lefeküdt em és a mellkasi ra tettem a babót kb 2-3 hónapja igy alszunk. :)
2014. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 CsillaIrisz válasza:

A kicsi fiam most 13 hós de 3 hós kora óta van úgy hogy 4-5 napig nem akar elaludni, bizonyos időnként. Vannak a fejlődési ugrâsok, akkor főleg ilyen, akkor az evési szokâsok is vàltozhatnak. Nàlunk az evése nem vâltozott de aludni nem nagyon ment. Èjjel kukorékolt ilyenkor, nyűgös volt.

Neki is 1,5 hós kora óta nyàlzott kb 5-6 hós koràig, az első foga meg 5 hósan jött èszrevétlen. De ettől függetlenül a fogak folyamatosan de időszakosan nőnek. Ami okozhat szintén

2014. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 CsillaIrisz válasza:

Alvâsi nehézsègeket.

Van egy jó könyv kinek tetszik kinek nem, nekem bejött a babasuttogó, Tracy Hogg. Abban van mindenféle gondta megoldás. Nekem beváltak, végigalussza az éjjelt is (kivéve ha a foga miatt szenved).

De szerintem el fog múlni, nâlunk is így volt, szóval van remény!

2014. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ!
2014. júl. 27. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!