Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Igy kell jonnie a fogainak? (Kep)

Igy kell jonnie a fogainak? (Kep)

Figyelt kérdés

Az en babamnak nem "sorrendben" jottek a felso fogai, mert eloszor nem a kozepso metszofogak, hanem a kulsok jottek ki. Viszont nem tudom h igy kellett jonniuk? Marmint picit feljebb bujtak ki, a kozepsok meg normalisan. Elso babam es kivancsisagbol erdekel. Ti babaitoknak hogyan bujtak ki a kulsok?


[link]


[link]


2014. aug. 8. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdekes..... az enyémnek ahogy a nagykönyvben le van írva :) Nem jött neki felül a fogínybe mint ahogy nálad a képen, de elöl volt hézag a fogai köztt, de így ahogy jött a többi fog eltűnt.

De szerintem nyugi, biztos ritkább az ilyen, ahogy nálatok van, de ettől még rendben vannak a fogai, látod jönnek, tehát vannak fogcsírák. Esetleg egy fogorvost kérdezz meg.

2014. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs fogacskank meg,de az elso ott keszulodik ,ahol ndktek is kinott . Latom már a fogacskat es kitudom tapintani . En sem értem,h lehet :-)
2014. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom h valaszoltatok! Haat remelem ahogy nonek sorban a tobbi fogacskak is, majd rendezodnek.
2014. aug. 9. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésed azért értelmetlen, mert úgysem tudsz tenni semmit. Kihúzgálod neki, ami kell és visszanyomod, ami szerinted nem jókor jött? Ha ennyi felesleges energiád van, fordítsd okosabb dolgokra.
2014. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!

Ugy nez ki neked is sok felesleges energiad van, ha ezt megtudtad nekem irni...!

2014. szept. 3. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!