Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányom ma elesett...

2 éves kislányom ma elesett motorozás közben, nem ment gyorsan, csak ráeshetett a kormányra és feldagadt a felső ajka, meg vérzett neki, de a fogainak semmi baja. Hogy segítsem a gyógyulást tapasztalat anyukák? Praktikák?

Figyelt kérdés
Első gyerek, hirtelen nem is tudtam mit csináljak, vérzett a szája, sáros volt, megmostam neki, a vérzés elállt hamar, nem is sírt csak rövid ideig, de a felső ajkát belül megsérthette, fel van dagadva neki. Gondolkoztam, de nem vittem orvoshoz, ügyeletre. Jó kedve volt, evett is. De mivel segíthetnék, hogy elmúljon a dagadás, meg szerintem a nózija is sebes lesz alul, azt mivel kenjem? Köszi!
2014. júl. 1. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A szájába fújjál Tantum verdét a sebre. Az én lányom mindig arcra esik, rendszeresen szakad fel a szája, az mindig bevált. Egy ilyen sérüléssel szerintem felesleges orvoshoz menni, lesz még belőle ezer.
2014. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az én lányom valahogy mindig a száját üti be. eddig semmivel nem kezeltem, néhány perc múlva elállt az a kevés vérzés is és a seb sem látszott másnap,esetleg a kis puffadás helye. sztem nem kell kezelned semmivel,hamar elmúlik neki!
2014. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tantum verde mindig van itthon, én azt használom torokfájásra, befújom, ha fáj a torkom. Köszi a válaszokat!
2014. júl. 1. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, még sokszor elfog esni :)
2014. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!