Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A foga jönne kislányomnak...

A foga jönne kislányomnak vagy beteg lett?

Figyelt kérdés
Tegnap este hirtelen nyűgös lett 5 hónapos kislányom,alig aludtunk egész éjszaka folyton fel fel sírt.Reggel be is lázasodott,kapott kúpot lement a láza,de most estére megint felment a láza és nyűgös lett.Az ínyét nem látnám hogy be lenne dagadva,de nagyon rág és nyáladzik.

2014. szept. 7. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, itt általában azt szokták írni, hogy fogzástól nem lehet láz, csak max. hőemelkedés, de szerintem nagyon is úgy néz ki, hogy fogzik a kislányod, az én kisfiam ugyan idősebb, 16 hónapos és most jönnek a kisörlői, de már vagy két hete nagyon rosszul alszunk, a keze állandóan a szájában van, folyik a nyála állandóan és sokszor felsír éjszaka, azért ha éjszaka és holnap is van láza, mutasd meg dokinak, nálunk egyszer egy ilyen mandulagyulladás miatt is volt
2014. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amúgy a fogzáskor azért vannak betegségek, mert legyengül a gyermek immunrendszere, tehát könnyeben kap el valamit. Szóval ez ugyanaz a betegség mintha nem fogzana, tehát ugyanúgy orvosnak meg kell mutatni. Persze mindenki belátása szerint döntsön, hogy mikor viszi orvoshoz a picit. Én az elején rohantam, most már várok 2-3 napot, ha nem hétvége vagy ünnep jön.
2014. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!