Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21hónapos kislányomnak megy a...

21hónapos kislányomnak megy a hasa. Nagyon folyósat kakál, és sokat pukizik. Nem beteg, láza nincs. Mit lehet neki ilyenkor enni adni, és mivel segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Lactiv baby segit
2011. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Főt krumpli,rizs.Ezek jó székletfogók.Jó még az alma,banán,keksz. Sokat igyon,nem baj ha cukros,lényeg az energia,mivel az étel amit eszik ilyenkor,nem valami kalóriadús,inkább szénhidrát. Legjobb a Piroska szörp!

Ja,ami a lényeg,ne fogd meg a hasmenést,ürüljön minél hamarabb!

2011. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fotucsok ***** válasza:

smecta por nekünk nagyon bevált. Reszelt alma, reszelt répa, krumplipüré, keksz, rizs. Nekem orvos javasolta, hogy főzzek meg felaprított répát, és utána turmixoljam össze, és a levével hígítsam fel. Mondjuk én almalével hígítottam, és nagyon fini lett. Próbáld ki, és szerintem adj neki smecta port is.

Amúgy mennyi idős, és mióta megy a hasa?

2011. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

21hónapos,és tegnap estétől megy a hasa.

Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat!

2011. dec. 13. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!