Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ha már a germicid sem segit?

Ha már a germicid sem segit?

Figyelt kérdés
a doktornő azt javasolta,este 10kor tegyek fel egy kúpot a kislányomnak-akkor hajnalig nem lesz gond.én már fürdés után fél 8kor beadtam,nem akartam kelteni,de kb másfél órával utána már nagyon sirt,viz,cici,simogatás,nem segitett semmi,a végén 11körül még egy szirupot is beadtam.nem lesz baja ennyitől?hogy segithetnék neki?
2014. szept. 25. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
nem nem lesz baj! nekünk csak a panadolbaby segített
2014. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én estére germicit-c-t adtam. Abban van egy kicsi nyugtató is a doki szerint. Így nem volt gond az alvással, másnap sem volt nyűgös az alváshiány miatt.
2014. szept. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első vagyok! most jutott eszembe, hogy van egy kúp direkt fogzásra. úgy kell készitetni. kérdezz rá az orvosodnál vagy a gyógyszertárban.
2014. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Viburcollal próbálkozz, a családban minden fogzó babának bejött.
2014. szept. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Fogzásról van szó egyáltalán? Ha igen, ki kell próbálnod a másik 5000 módszert. Nem tömheted másfél éven át gyógyszerrel. vagy végül is tömheted.
2014. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem is akarom tömni-melyik az a másik 5000módszer?mert nekünk a "gyengébbek " nem segitettek,krémek,homeo,szirup-semmi.egyébként 14 hónapos,és 2foga van még csak

köszönöm a válaszokat

2014. szept. 25. 14:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogzás témakörbe írt a kérdező! ebből gondolta hogy ahhoz kér segitséget.
2014. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jó meglátás, utolsó! :) Csak gondoltam, lázas is mellé vagy ilyesmi.

ok, ha már mindent kipróbáltál, akkor nem szóltam. Még én sem próbáltam mindent, pedig 3 van. és már azon elmélkedem, negyedjére mi legyen. :)

Pl. az Osanitot még nem próbáltam.

2014. szept. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.mindent nem,várok esetleg javaslatokat(a nurofen,dentinox,dologel,germicid,viburcol)mellé,után..
2014. szept. 25. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!