Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Hogyan altassam el a kisagyba?

Hogyan altassam el a kisagyba?

Figyelt kérdés
11 honapos kisfiam fogzik.Minden egyes foggal megszenvedett es szenved is.Annyira faj neki hogy nem alszik el a kisagyaban ezert hozzam rakom a nagyagyba.Mar minden fajdalomcsillapitot kiprobaltunk es nem segitett.Nagyon szeretjuk a kisfiunkat de attol tartok megszokja hogy mellettem alszik es nemfog tobbet a kisagyba aludni.1 hete folyamatosan igy van ezert tartok tole hogy megszokja.Mit tegyek? Volt valaki hasonlo helyzetben?

2014. okt. 13. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Egyszerűen tedd bele, és majd elalszik. Attól nem fog kevésbé fájni neki, ha melletted alszik el. Egy kicsit maradj mellette, olvass mesét, és utána csendben üldögélj. Nem kell átszoktatni hozzátok.
2014. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar tobbszor probaltam de ha berakom a kisagyba egybol felul egy torka szakadtabol ordit annyira hogy ha bemegyek es felveszem meg akkor is alig hadja abba.De ha mellem rakom szinte azonnal elalszik.Egyebkent ha nemjonnek a fogai szepen elalszik egyedul a kisagyaban.De ilyen hosszu ideig egyhuzomban meg nem szenvedett,max 2 -3 nap utana sajat agyaba aludt.Mit tegyek?Hadjam szenvedni?Ilyenkor nappal sem alszik egyedul :(
2014. okt. 13. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Csakis a szívedre hallgass! Az szívtelenség, amit az 1. válaszoló írt. Eddig jól csináltad, tedd magad mellé, aludj vele, ne foglalkozz azzal, hogy mi lesz később, neki most van rád szüksége. Az én fiam 15 hósan hagyta abba a szopit, addig együtt aludtunk. Azóta viszont szépen a saját szobájában alszik. Most is békésen szuszog az ágyában. Szval nyugi. Most ez van, később majd visszaszokik a helyére.
2014. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kislanyom szuletese ota kisagyaban alszik..de mikor vmi fajt neki akk igenis magam melle tettem ejjel.kezben altattam el tobbet dedelgettem.nem lett elkenyeztetve de ugy gondolom ha vmi faj megnagyobb szuksege van ram a kozelsegemre.ha letettem volna agyabamikor fajt a foga biztos elaludt volna elobb utobb elfaradt volna a sirastol.de melyik anya birja hallgatni h szenved a gyermele?!
2014. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!