Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe altassam ujszülött...

Mibe altassam ujszülött babámat a kiságyba?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted? Én rugit adtam rá, hűvösebb időkben bodyt is. Meg betakartam.
2012. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hálozsák is jo ? természetesen a rugin v.bodyn felül.
2012. jún. 28. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. persze, hogy jó. Kisfiam nem szerette a hálószákot, üvöltött benne, már piciként is.
2012. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

szerintem a bady meg a hálózsák sok egyszerre amikor ilyen meleg van. amikor 25-26fok volt a szobájába,akkor csak egy rövidujjú badyt adtam rá.

soha nem szabad túlmelegen öltöztetni éjszakára

2012. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xStefix ***** válasza:
69%

Most rugi + takaróval alszunk, igaz, mellettem, szóval én is melegítem.

Nemrég, amikor hűvösebb volt, a rugira én is hálózsákot adtam, de belemelegedett és peluscserénél macerásabb is mindig levenni.

2012. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rugi mindenképp, hálózsákból lehet vékonyat venni, bár egy ilyen apróság még nem mozog annyit, hogy lerúgja magáról a takarót. Én különben hálózsák párti vagyok, nekünk nagyon hasznos, egyrészt melegen tart, másrészt nem akad bele a lába a kiságyba.
2012. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mehet rugi+hálózsák együtt egy újszülöttre, ők még nagyon fázósak, most bújtak ki a 36 fokból. Ha reggelre leizzad, azt fogod látni, de szerintem nagyon jól fogja érezni magát.
2012. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!