Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Vajon áttörte már az ínyét a...

Vajon áttörte már az ínyét a fog? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nemrég vettem észere hogy mintha fehér lenne az ínye. Most megtapogattam neki és hegyes, recéset érzek. Ilyenkor már áttört? Bocs a hülye kérdésért, de első gyerek, első fog nem tudom milyennek kell lennie.
2014. nov. 27. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen ha hegyes akkor át törte. Én azt hittem mikor kibújt az első foga hogy valami ráragadt és elkezdtem kapargatni. Mikor észrevettem, hogy nem jön le akkor jöttem rá hogy az a fogacskája.
2014. nov. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha hegyes és recés, akkor bizony áttörte :)
2014. nov. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kételkedem mert nincs semmi fogzós tünete, és egyszer csak azt érzem mintha lenne ott valami :-) Nem engedi megnézni tapintani is nehezen.
2014. nov. 27. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Vannak könnyen fogzó babák, örülj neki, lehet, hogy a többi nem így fog jönni.
2014. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De szerencses vagy:). igen attort, ha egy kiskanallal,megkocogtatod akkortutira,mehetsz, nekem a vedono mondta, neha kocogtatom hatha:-)
2014. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mára egyértelműen látszik hogy áttörte, mellette már jön a másik is, szerintem napok kérdése. Egyébként nincsenek illúzióim, hogy ilyen könnyen megúszunk mindent, de legalább végre egy kicsit könnyebben ment valami :-)
2014. nov. 28. 08:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok, pont ma írtam ki szinte ugyanezt a kérdést (csak veletlenül rossz kategóriába) :)

Én is azt vettem észre, hogy recés valamit érzek, mikor bekapta az ujjam, nem akartam elhinni, hogy ilyen könnyen kijött, persze tudom, hogy ez nem jelenti azt, hogy a többi is így lesz, de reménykedem! :) nektek is könnyű fogzást kívánok! :)

2015. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta jött még kettő, meg most jön kifelé a negyedik. Annyira nagyon szerencsére ezek sem viselik meg. Kicsit folyik a nyála meg éjjel megébred 1x-2x, de azonnal vissza is alszik szerencsére.
2015. jan. 5. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!