Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A láz természetes velejárója...

A láz természetes velejárója lehet a fogzásnak?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy ha sikerült lenyomnom a lázát, és már jókedvűnek is látszik a kisfiam, akkor lehetséges, hogy a fogzás okozta a lázát? Orvosnak erről érdemes említést tenni, vagy ez tényleg nem rendkívüli? Köszi a válaszokat!

2014. dec. 16. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
A láz a savas hig széklet,nyügöség,nyugtalanság nálunk ezek voltak.Láz nem is nagyon de a többi igen.De most járvány is van az oviból napi szinten küldik haza a gyerekeket a láz miatt!
2014. dec. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Láz nem, de sok és híg széklet, egész napos nyűgösség. Nálunk ezek voltak.
2014. dec. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Láz nem fogzástól van. Kis hőemelkedés esetleg, de láz nem. Mindenképpen beszélj az orvossal, valószínűleg valami betegség áll a láz hátterében (torokgyulladás stb.)
2014. dec. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy fogzás hőemelkedést okozhat, de lázat nem. Ha viszont lement a láza, nem is jelentkezik újra, és semmi más tünet nincs, nem érdemes csak ezért orvoshoz menni, valószínűleg csak átment rajta egy vírusfertőzés.
2014. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk sem volt lázas eddig, szerintem nem természetes, orvossal mindenképp beszélj.
2014. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A 17 hónapos fiam péntek.délután "lázasodott" be. 38 volt a hője. Ragofoga jön. Másnap délutánig tartott a láz, igaz feljebb nem ment.

Hívtam a védőnőt h erdeklodjek hogy is van ez a láz dolog fogzaskor mert féltem h esetleg beteg lett.

Azt mondta h ragofognál egyáltalán nem ritka a láz, akár 39 fok sem!!!

Persze ha úgy érzed és nem csak egy napig tart, vidd el.orvoshoz. Biztos ami biztos!

2014. dec. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Tegnap reggel jelentkezett a láz, 38,1 (leszámoltam a fél fokot), és kúppal lement, de késő délutánra újra jelentkezett, akkor már 38, 6 volt, kapott kúpot újra, és egy kicsit langyosabb volt a fürdője, mert nem ment le olyan gyorsan a láza, mint reggel. A fürdő után, már 37,2 volt, ma reggelre 36,5-öt mértem. Természetesen hívom az orvost, megkérdezem mi a helyzet. Csak fura, mert mi a szülők nem vagyunk betegek, és nem igazán volt olyan környezetben, akik betegek lettek volna, bár sajnos ki tudhatja.. :( Én a fogzásra gyanakodtam, de meglepett, hogy ennyien mondtátok, hogy az nem lehet. Olvastam pár helyen, ezért gondoltam.
2014. dec. 17. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!