Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Cataflam csepp jó a fogzásra?...

Cataflam csepp jó a fogzásra? Használ?

Figyelt kérdés
És hogy kell adni?Belerakni a kajájába,vagy csak kiskanálra csöpögtetni és be a szájába?1 éves a babám.
2014. dec. 25. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
A Cataflam elég erős fájdalomcsillapító, fogzásra ne add.
2014. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jól írja az első.

Nálunk még betegség idején is csak komolyabb gyulladásra írja fel a gyerekorvosunk a Cataflam-ot.

Panadol, Nurofen, Algoflex Baby. Ezek valamelyikéből adj inkább neki, ha olyan rossz a helyzet.

2014. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne adj neki catafam cseppet.Ha nagyon muszáj,akkor inkább nurofent.
2014. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az nagyon erős, ne add neki! Jól írják inkább a nurofent, vagy azt hiszem van panadol is. Nekünk a Dentinox, meg a hűthető rágóka is sokat segített, mikor nurofent már nem adhattam (max 3 napig lehet folyamatosan)!
2014. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Doki mondta egyénként hogy ha már 1 éves lehet neki Cataflamot is adni,ha nagyon szenvedne.Eddig Panadol meg Nurofen megy felváltva,persze nem minden nap, csak amikor már inden kötél szakad,de akkor is csak esténként lefekvéskor kap.
2014. dec. 25. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 15 hós. 14 foga van kint, és borzasztó hogy miken mentünk keresztül! Legkritikusabb nekünk is az egy éves kor volt (4 örlő, és a két felső szemfog jött egyszerre)! Én csak nurofent használtam, de még így is ébredt éjjel sokszor. Cataflamot akkor sem mertem adni neki. Talán mostanra teljesen kibújtak neki az említett fogak, és tartott jó 3 hónapig ez az állapot! :/ Azért voltak jobb éjszakák is! Még hátravan 6 fog! Bízom benne hogy nem egyszerre jönnek majd! Egyébként ha orvos ezt mondta akkor adj neki, ha minden kötél szakad, és már annyira kivan hogy nem tud aludni sem. Kitartást nektek!
2014. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én cataflamot felnőttnek sem adnék, csak ha különösen indokolt pl. műtét utáni gyulladáscsökkentés és fájdalomcsillapításra. Azért lett vényköteles is.

Sajnos az orvosok nagyon felelőtlenek.

Másik gyógyszert kellene találnod a fogzásra.

2014. dec. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cataflamot kaptunk egy betegség miatt, de hozzá tette a doki hogy az csak végszükség esetére van, mert kikészíti a gyomrát. Mi is szenvedünk a fogzással, de nem adnék neki nurofenen, panadolon kívül más fájdalomcsillapítót.
2014. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!