Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cataflam csepp mellékhatást...

Cataflam csepp mellékhatást észlelt valaki?

Figyelt kérdés
10 hós babám eléggé kába tőle, csetlik-botlik. Lázra, torokfájásra kaptuk. Az orvos szerint nem kell ettől megijedni, szedje tovább pár napig. Azért én mégsem vagyok nyugodt... Akinél jelentkezett hasonló mellékhatás, az folytatta az előirt adaggal?

2014. okt. 10. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nalunk nem volt ilyen, bár a gyógyszerész a lekünkre kötötte, hogy egy napi adag az annyi csepp max., mint ahány kilogramm a gyerek. Tehát a 11 kg.-os gyerekem egy nap max. 11 cseppet kaphat.
2014. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

enyém 2 évesen kapta fülgyulladásra, 40fokos láza volt és hatalmas fájdalmai.

nálunk torokfájásra fel sem írja az orvos és 1 éves kor alatt sem.

persze, hogy csetlik-botlik, hisz borzasztó erős, enyém is kidől tőle, pedig már nagy. és én csak éjszakára adom, nappalra nem, mert elkábítja.

biztos annyira rossz az állapota, hogy ilyen erős gyógyszer kelljen? szerintem csak éjszakára add ha nem 40 fokos láza van. germicidben is van nyugtató, de mégse olyan erős, esetleg azt add nappalra

2014. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!