Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Már nem alszuk éjszaka, ti...

Hnikolett03 kérdése:

Már nem alszuk éjszaka, ti mit adtatok a babátoknak fogzásra?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja bújt ki az első foga azóta rémes a nappali altatás de már megszoktam...üvölt és csak úgy alszik el.2hete kezdett forgolódni,azóta mindig hasról a hátára fordult éjjel és azért ébredt meg.Most rájöttem ha háton altatom akkor ez is megoldódik,de nem....már 3napja folyamatosan már 11órakor kezdődik óriásit sikít mint mikor nagyon megijed és nagyon sír,már többször is ,óránként vagy 10 percenként hajnalban pedig lehetetlennek tűnik a visszaaltatás.Nappal nem akar enni,a doktornő annyit mondott majd elmúlik de ez már másfél hónapja tart,ha éhes akkor a 100at eszi meg de ha csak sír akkor 30at ez nagyon kevés de ezt a dr nem hiszi el mert dagi a baba hát persze hogy az mert éjjel ha felsír megeszi a felét a tápszernek,de van hogy utána sem alszik vissza.Másfél hónapja 2olyan éjszaka volt mikor nem ébredt meg sírva.Foga sehol..nem érezni hogy bújna.Ti mit tanácsoltok?Viburcolt kap de az annyit segít hogy nappal alszik tőle 1-1 órákat de éjszaka mint akinek be se adtam.

2015. jan. 16. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Dentinox oldat is fogzásra van mi is ezt használtuk de észre vétel nélkül bujtak a fogacskák ki.
2015. jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kloetta ***** válasza:

chamomilla c30 - mehet napi 2x3 golyócska, nyugtató hatású

én kenem neki dologéllel ha felébred éjjel (tudom hogy nem éhes, csak nem tud a dogától aludni)meg nappal is ha nyügi - ezt lehet kenni akárhányszor, csak gyógynövényes.

adhatsz nuforent is neki

Mi úgy csináltuk hogy egyik éjjel viburcol másik éjjel nurofen.

karácsonyra lett meg az első foga, előtte 3 hét szenvedés. azóta kijött még egy alsó és most jön mindkét felső egyszerre, így tudom milyen a helyzeted :)

2015. jan. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk sem a dentinox, sem a chamomilla, sem a dologél, sem az osagél nem vált be. Most ajánlották az osanit (homeós) bogyókat 6x6 kell belőle, de a környékünkön sehol sem lehet kapni uh. most várom, hogy megérkezzen amit Pestről rendeltem.
2015. jan. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A dentinoxot próbáltuk de nem mindig használt és a chamomilla sem pedig elhasználtam 1 dobozzal,sajnos a dologél sem jött be már nemtudom mit csináljunk
2015. jan. 16. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!