Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babátoknak hogy néz...

1 hónapos babátoknak hogy néz ki a napirendje? Éjszaka még kétszer ébred,3 óránként eszik általában (anyatejes és tápszeres). Az éjszakai második ébredésnél 1-1,5 óra múlva alszik csak vissza. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt kb 1 hónaposan éjszaka 1.5-2 órát is fent volt. Majd változik. Most 3 hónapos a kislányom. Éjszaka felkel eszik, büfizik, leteszem és kb fél perc és alszik vagy még annyise.
2012. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ennek 1 hónaposan kimondottan örültem volna. Az enyém 3 hónapig éjjel fél 2-ig üvöltött. Napirend meg ennyi idős korban még nincs. Majd talán fél éves kora körül. Addig hetente fog változni ha be is áll valami.
2012. júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, akkor ezek szerint csak kitartás tovább:) És nektek frontérzékeny volt valamelyikőtök babája? Néha olyan "ideges" az esős időben, vagy előtte...lehet attól?
2012. júl. 13. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám (anyatejes és tápszeres) 2 és fél hónapos, 2 hetes kora óta átalussza az éjszakát, annak ellenére, hogy hasfájós! Este 10-től reggel 5-ig alszik, utána eszik, majd fél 7-től 10-fél 11-ig megint alszik. Naponta csak 4-szer eszik, viszont többet, mint kortársai. :) De ez születése óta így van.
2012. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!