Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ha a tejfogak csámpásan...

Ha a tejfogak csámpásan nőnek, akkor a végleges fogak is csámpásak lesznek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel igen. a tejfogak a "vonalvezetők", amelyek mutatják a maradó fogaknak a helyet. Egy idejében megkezdett fogszabályozás azonban csodákra képes.
2015. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

15 hónapos...a fogszabályzás odébb van:)

alsó sor valahogy össze vissza áll:( van ami eleve ferdén próbál kijönni:(

2015. febr. 19. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem. a nagyobbik lányom két alsó tej metszőfoga között akkora nyáriszünet volt h még egy fog odafért volna, aztán mikor csontfogra váltott szépen egymás mellett nőttek ki.
2015. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Amit írtam, azt a torlódott fogazat esetére írtam. A Diasztéma (rés a fogak között) eltűnik többnyire a maradó fogak méretéből adódóan. Mondjuk láttam már kivételt ebből a szempontból is. Fogtechnikus vagyok. Jó sok szájat láttam már.

A fogszabályozással akkor kell majd foglalkoznotok, amikor elkezdenek bújni a maradó fogak.

2015. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én tesómnak kirúgták a fogát focilabdával (végül is csak belerúgtak aztán nagyon mozgott ezért kihúzták) 1 évig nem nőt vissza .. aztán 2 év múlva ferdén nőtt ki neki amiért most fogszabályzóra van szüksége úgyhogy lehet.
2015. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!