Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Ha kibújnak a fogak, utána...

Ha kibújnak a fogak, utána tényleg jobban alszanak a gyerekek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 30. 06:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Elmúlik a feszítés, fájdalom.
2015. ápr. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, ez érthető, de én mondjuk egy hosszútávú időre gondoltam, hogy mondjuk egy 20 hónapos már jobban alszik, ha kibújtak a fogai?
2015. ápr. 30. 07:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Èn egyiknél sem tapasztaltam össze függést a fogakkal és az alvással. Alkalmanként elöfordult, hogy egy egy fogzáskor(csak én gondolom, hogy fogzás, mert az sem volt egyértelmü), pár napot nyügösebb volt.

De volt ezer másik alakalom amikor nem éreztem, hogy fogzás még is nagyon nyügös volt éjszaka.

2015. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem. Sőt, adott esetben később még rosszabb is lehet. A rossz alvásnak millió egy oka lehet, azt tapasztaltam (5 gyerek), hogy éppen két éves kor körül kezdődött egy újabb nem alvós korszak, a rosszat álmodtam, pisilni/kakilni/inni kell, a mesélj még, maradj itt, stb. korszaka. Testvér születése szintén okozott alvásproblémákat, egy-egy betegség is kilendítette a napi programot és az alvási szokásokat, szobatisztaságra szoktatással jön az éjszakai pisilés vagy a bepisilés, a rácsos ágy kiiktatásával a te ágyadban landolás, stb. Szintén nehezített az ovikezdés az éjszakákon, nyilván kötődési okokból, vagy a munkába állás.

Nálunk a fogzás csak 1-2 éjszakát tett pokollá, általában a kibújás előttieket, különben a nyálzáson kívül nem volt nagy ügy. Legjobban 1 éves koruk előtt aludtak.

2015. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!