Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 2éves fiamnak jön a nagyörlő...

2éves fiamnak jön a nagyörlő foga eléggé nyűgös mit adhatnék neki? Nurofen panadol baby ize miatt nem fogadja el sehogy sem. Kupot régi székletproblémás emlélek miatt nem akarom ordittatni.

Figyelt kérdés
Màs lehetőség?
2015. aug. 27. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Én fogzás miatt biztosan nem adnék gyógyszert, egyéb esetekben is meggondolom.
2015. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nurofent. Rajta is van a téjékoztatóján, hogy fogzási fájdalmakra is ajánlott.


Első, nem lennék a gyereked. Minek szenvedjen szegény, ha nem muszáj?

2015. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, az lemaradt, hogy higítsd neki fel egy kicsit, hátha úgy elfogadja
2015. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a Dentonix az lidokainos gél az ínyre..ajánlom.


(és tekintve hogy nálunk felnőtt rokon hajnalban annyira szenvedett fogfájástól, hogy majdnem még a hidrogéntablettákat is bevette a sötétben, már mindegy mi csak gyógyszer legyen alapon, egy kicsi gyermeket pláne nem kéne szenvedni hagyni első..)

2015. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A dentinox nálunk is bevált. Enyhén kamillás íze van.
2015. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, a Nurofen 2féle ízben kapható, hátha valamelyiket elfogadja. Emellett Dentinox gél, de azt csak napi 3 alkalommal javallott az ínyére kenni.

1-2 alkalommal én is adtam Nurofen-t a gyerekemnek, mert amikor jöttek az őrlők, bizony voltak olyan éjszakai kínlódások, hogy nem láttam értelmét szenvedni hagyni.

2015. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. A dentinox jo ötlet màr el is felejtettem olyan régen hasznàltuk talàn az első fogaknál. Persze nincs mâr belőle :( készitettem be nurofent higitva hàtha félàlomban nem utasitja el ha meg mégis probàljuk àtvészelni a mai éjszakàt. Màr alszik .korábban mint szokott...meglâtjuk.köszi mégegyszer
2015. aug. 27. 20:43
 8/10 anonim ***** válasza:
2 évesen esetleg a kisörlő jöhetett neki :) mi fogzáskor homeos bogyót használtunk. teljesen jó volt.
2015. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van: nurofen tönkre vágja a májat. mindig mindenre azt adnak. egy szar! Méreg!
2015. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4! ne keverd össze a fogfájást a fogzással! Én is szenvedtem fogfájástól, és a bölcsesség fogam is kinött 30 évesen. A kettő közt oriási a különbség!
2015. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!