Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mit láttok az ínyén?

Mit láttok az ínyén?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon nyűgös a kislányom (8 hónapos) az alvása valami borzalmas,az étvágyával nincs gond. A fogaira gyanakszom. Vagy fogzáskor nem szeretnek kanalazni?Szerintetek lehet a fogzás zavarja? A kép és a leírtak alapján mi a véleményetek?

2015. szept. 28. 09:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ennyien írtatok! Mindenki válaszát hasznosnak találtam. Egyszer csak áttörik az a fogacska,addig meg valahogy csak kibírom kevés alvással is.
2015. szept. 28. 10:38
 12/15 anonim ***** válasza:
most már látom a képet, fogzásnak tűnik ja, bár nekem innen még 5 hónap volt mire ténylegesen elkezdett jönni a foga. remélem nektek nagyobb mázlitok lesz ;)
2015. szept. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi,én is remélem! 😊
2015. szept. 28. 11:16
 14/15 anonim ***** válasza:

De jó neked, hogy még csak most kezdődik! :)

Az enyém most töltötte be a hét hónapot, negyedik foga bújt ki, már több, mint egy hónapja rosszak az éjszakáink, az étvágya is kiszámíthatatlan. S olyan piros, duzzadt az ínye, hogy valszeg jön a többi is....

2015. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom. :( Kitartást kívánok neked!
2015. szept. 28. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!