Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A lányom 8,5 hónapos és foga...

A lányom 8,5 hónapos és foga sehol. A lányoknak átlagban később jön a foguk?

Figyelt kérdés
2015. okt. 7. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Beszélj a dokival, egy-két fogscskának már kellene lenni! Ínye alatt érződnek a fogai?
2015. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a lányoknak később jön-e, de az én fiamnak 11 hónapos korában bújt ki az első foga. Aztán pedig már hármasával, ötösével jött neki. Meg is szenvedtünk vele. Én annak idején kérdeztem a védőnőt, de azt mondta ne aggódjak, mert ő már látott olyan gyereket is, akinek még 1 éves korában sem volt foga. Úgy, hogy ne aggódj szerintem.
2015. okt. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kb. 2 hónapos kora óta ,,fogzik". Nyálas bokáig és mindent a szájába töm. Kemény az ínye és hosszanti vonalakban már kicsit mintha meg lenne nyílva az ínye, szóval biztos, hogy ki fog majd jönni neki.

Azt olvastam mindenhol, hogy 13 hónapos korig az is normális, ha egy sem jön ki (bár ez gondolom ritka eset).

Az orvos azt mondja, hogy nincs fogatlan óvodás, úgyhogy türelem.

2015. okt. 7. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első fiamnak 8 hósan jött ki az első foga, a kisebbnek 13 hónaposan.
2015. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1.kislanyomak 6 honaposan(kb.eszre se vettuk),2.kislamyomnak 13 honaposan(4honapig szenvedett vele),kisfiam most 9 honapos es tegnap elott bujt ki az elso fogacska:)(1 honapja indult el a foga)szoval szerintem nincs nemhez kotve;)ne aggodj:*
2015. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányomnak 4 hónaposan, fiamnak 7 hónaposan és nem, nem kell ezen parázni. Több olyan gyereket ismerek akinek 10-11 és olyat is akinek 1 évesen jött az első.
2015. okt. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!