Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban a tanultabb lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a tanultabb lányoknak (orvos, tanár, mérnök) átlagban kevésbé számít a külső, mint a tanulatlanabb lányoknak?

Figyelt kérdés

Átlagban szerintem az értelmi intelligencia együtt jár az érzelmi intelligenciával. És akinek nagyobb az érzelmi IQ-ja az kevésbé felszines, jobban koncentrálnak a belső értékekre stb.

És azért következtetek erre az összefüggésre még, mert én nagyon csúnya fiú vagyok és eddig csak két nő állt velem szóba az egyik fizikus volt a másik tanár. A tanulatlanabbak mindig lekoptattak.


2013. ápr. 24. 13:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod.
2013. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
57%
Tanultabb ember, tanultam embert keres.
2013. ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Ebbe szerintem van igazság, egy tanárom aki elég jó nő férje kifejezetten csúnyácska, valamint a fogdokim barátja is eléggé furcsa.
2013. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
inkabb egy tanultabb mint egy bisztis iq hianyos plaza p*csa
2013. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem az iq és az eq nagyon nem jár együtt.

Viszont az tény, hogy az intelligensebb nők kisebb hangsúlyt fektetnek a külsőre.


De ennek inkább az az oka, hogy egy egyszerűbb lány az összetettebb belső értékeket nem tudja értékelni, mert nem is érti őket. Egy intelligensebb nő esetében viszont sokat nyom a latba, arányaiban jóval többet.

2013. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
*hisztis
2013. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, mert én olyan ocsmány és ronda vagyok, ahol ez már nem számít. Nincs olyan lány, aki ne undorodna tőlem.
2013. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Egy kedves mérnök hölgyeményt azért én is szívesen megismernék, minden bizonnyal lenne közös témánk:)
2013. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
67%
a diploma nem feltétlen jár együtt a magasabb IQ-val. A tesóm most csinálta külföldön a kisdoktoriját alkalmazott közgazdaságtanból, nekem meg van egy érettségim, meg egy szakmám, az én IQ-m mégis magasabb.
2013. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
55%
#9 közgazdaságtanból? akkor nem is csoda
2013. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!