Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak nagy átlagban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak nagy átlagban miért az idősebbek kellenek?

Figyelt kérdés
20/F vagyok. Mindig próbáltam tartani ahhoz az elvhez, hogy velem egykorú barátnőm legyen. De ez szinte kivitelezhetetlen. Korombeli lányismerőseimmel beszéltem, szinte mindegyikük idősebbekkel, 22-26 évesekkel tudná elképzelni magát. Rám meg az ilyen 14-16 évesek nyomulnak. Ők viszont egyáltalán nem kellenek nekem. Egyszerűen nem értem, nincs keresetem, a farkam se nagyon nőtt szerintem 16 éves korom óta, szóval nem tudnék semmivel sem többet nyújtani, mint egy 16-17 éves. Viszont egy dolgozó 25 éves nyilván többet tud nyújtani a lánynak, mármint anyagi téren. Más téren szerintem nem. Szóval nem értem, és ez eléggé elszomorít, de úgy látszik, fel kell adnom az elvemet (ami nagyon nem rám vall), és "be kell érnem" minimum a 17-18 évesekkel, mert belátom, hogy egyedül nem tudok hatékonyan küzdeni a rendszer ellen. De ez a helyzet nagyon sajnálatos.
2011. jún. 14. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
jaja, én is így járok, egy csaj, akit kinéztem én magam 21 évesen egy nála jóval idősebb pasival jár
2011. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint az a problémám a velem egykorúakkal hogy gyerekesek,és nem foglalkoznak a párjukkal,haverok fontosabbak.Persze van kivétel de az nagyon kevés.Volt egy pasim aki 27 éves volt de ő is gyerekes volt,drogozott.MOst van egy 33 éves pasim akivel már össze is költözünk,és hidd el aki komoly huszonéves lány az nem az anyagiakat nézi!Persze itt is vannak kivételek!
2011. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

NEM csak az anyagiak számítanak... Egy 25 éves férfi sokkal érettebb gondolkodású, mint egy 20 éves fiú! Fiatal korban a lányok érzelmileg érettebbek 2-3 évvel a fiúknál, ezért van az, hogy egy 20 éves lányhoz nagyon gyerek általában egy 20 éves fiú.


(Nem fikázásból, de sztem az a szomorú, hogy egyből arra gondolsz, hogy az anyagiak miatt van ez így...)

2011. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok és 23/l
2011. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

22 éves lány vagyok, mondhatom magam korodbelinek.


Hogy miért az idősebb pasik érdekelnek? Ezt nehéz körülírni. Akik velem egyidősek vagy fiatalabbak, a többségnél az a fő szórakozás, hogy elmenjenek kocsmázni, és hányásig igyanak. Múltkor is találkoztam néhány fiú ismerőssel, és azt ecsetelték, hogy XY helyen most akciós lesz a sör meg a nem tudom mi, és hogy majd mennyit fognak inni. Vagy úgy eleve mindennel kapcsolatban olyan h*lye dolgaik vannak. Nem mondom, hogy mindegyik ilyen (az írásod alapján talán Te sem vagy ilyen) de ha rágondolok egy 20-22 éves fiúra, akkor az jut eszembe, hogy gyerekesek.


Én pl sokkal jobban el tudnám magam képzelni egy 25-30 évessel, mint egy olyannal aki velem egykorú. De egyébként mikor 30 leszek, akkor valószínűleg ez változni fog, sztem csak most ilyen a többség. Na ezzel nem azt akarom mondani, hogy várj 10 évet arra hogy nőd legyen, de akkor már könnyebb lenne veled egykorút találni. Amúgy pedig a 18-19 éves lányok nem olyan szörnyűek.

2011. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Lányok miért általánosítotok?!

Attól még, hogy kifogtatok egy vagy több olyan pasit aki veletek egykorú és gyerekes attól még nem mindenki ilyen, meg kell először ismerni egy embert aztán ítélkezni róla.

Nem szabad előítéletesnek lenni.

21f

2011. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mert a pasik később érnek. Mondjuk volt pontosan velem egyidős pasim, szerettem nagyon - csak a körülmények nem szerettek minket :D

20L

2011. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

14:05

Ez nem így van, 18 éves korig lehet, hogy előbb érnek a lányok, de 18 éves korra kiegyenlítődik ez az előny, erről hosszan el tudnék beszélgetni.

21f

2011. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez azért eléggé személyfüggő. 22-25évesek között is akadnak elég gyerekes egyedek, volt szerencsém ilyenhez. És mielőtt megkapom, hogy általánosítok:nem mondom, hogy ez mindenkire igaz, de nem is lesz mindegyik olyan, mint egy értelmes felnőtt ember.
2011. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk értelmes és visszafogott magyarázatot írtam, de én sem vagyok szent, ez igaz. Na ez nem azt jelenti, hogy minden pénteken és szombaton széthányom magam. De (mértékkel) én is gyakran iszom, sokat bulizok (inkább házibulikba, mint publikus szórakozóhelyekre), de van ezeken kívül rengeteg más program, ahova eljárok, ahol nem a csajozás, meg a pia a lényeg. Pl: Bringapolisz, vagy mit tudom én. És igen, elég sokat baromkodom, persze figyelek, hogy ne essek át az erőltetettségbe, de mindemellett van jövőm is. És most komolyan ez lenne a baj? Ezekért nem tudnak rám úgy tekinteni, mint egy potenciális komoly párkapcsolat hímnemű felére? Miért jobb otthon szobanövénykedni az 5-10 évvel idősebb férfivel? Na mindegy, ezt valószínűleg soha nem fogom megérteni, legjobb ha beletörődöm, hogy nem a korombelieknél kell próbálkoznom.
2011. jún. 14. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!