Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Meguszhatjuk a fajdalmas fogzast?

Meguszhatjuk a fajdalmas fogzast?

Figyelt kérdés
Ha a babam alapvetoen nyugodt, es a hasfajosnak mondott elso honapokat atveszeltuk hasfajas es nyuglodes nelkul, akkor van ra esely hogy a fogzast is jol fogja viselni?
2015. okt. 30. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Esély van, de nincs összefüggés.
2015. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyen a lánykám, és meg se kottyant a fogzás, mindenféle éjszakázás és nyűg nélkül kinn van 7 foga. De azt nem tudom ebben van-e összefüggés :)
2015. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azén kisfiam is ilyen baba volt. És minden egyes foggal úgy megszenved hogy még nézni is rossz. A barátnőm hasfájós folyton üvöltő babájának ripsz-ropsz jönnek ki a fogai. Semmi összefüggés nincs.
2015. okt. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár szerintem semmi összefüggés a temperamentuma, meg aközött, hogy mennyi fájdalom jut neki, megúszhatjátok.


Nálunk is nyugis volt a gyerkőc, semmi gondunk nem volt a fogakkal, de alapból is nagyon ritkán beteg. Lehet hogy hülye következtetés, de szerintem a betegesebb babák nehezebben viselik a fogzást (is).

2015. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia.a mi kislányunk rendkívül nyugodt,kiegyensúlyozott baba.2hónapos koráig egyszer ébredt éjszaka azóta átalussza az éjszakát.Nem volt hasfájós!Jelenleg két fogunk van,a hétvégén bújtak ki.Onnan vettük észre,h megláttuk,amikor nevetett....annyi jele volt,h fogzik,h a keze folyton a szájában volt.éjszakát ugyanúgy át alussza,nyugodt,vidám.Remélem a többit is ilyen jól fogja viselni.
2015. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!