Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Töltenétek fel képet arról a...

Töltenétek fel képet arról a bizonyos fehér csíkról? Hogy néz ki az íny, ha nemsoká kibújik a fog?

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Lefotózni nem tudom, mert annyira nem jó a telefonom és nem együttműködő a gyerekem, de egy határozott, egyenes, fehér csíkot kell látni a nagy, dagadt, vörös ínyen. Nem lehet nem észrevenni.


Ezek elég jó képek:

[link]

[link]

[link]

2015. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a képeket! A lányom 6 hónapos már 2 hónapos korában mondta a doki,hogy beindult nála a fogzás.Azóta szépen kiszélesedett az ínye,de még nem bújt ki.1 hónapja rosszul alszik,de a napokban fél óránként felsír.Remélem nem szenved már sokáig...Most nappal is sokat sír,nyűgös.Az ínye nem vörös,de elég hullámos.Az minden babánál vörös? Te babádnak mennyi idősen bújt ki az első foga? Nagyon megviselte?
2015. nov. 25. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk öthónapos korában kijött az alsó kettő egyszerre, akkor volt 2-3 nagyon rossz éjszakánk, és gyakorlatilag azóta szenvedünk a fölső kettővel, látszik már a fehér csík, de még nagyon nem akar kibújni, most 7 hónapos.
2015. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szegény...Nagyon szenvednek vele.Szoktál adni fájdalomcsillapítót,vagy kened valamivel? Nektek mi használ?
2015. nov. 25. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Dentinoxszal kenem, nekünk az bevált. Kipróbáltam magamon is, amikor begyulladt az ígyem, két nap alatt rendbe tette. Itthon a 10 gr-os kiszerelés 2000 forint felett van, Angliában a 15gr-os 85p, kb 400 forint. Legutóbb, mikor kinn jártam, hoztam hármat, de szerintem ha elfogy, postáztatok haza :D


Próbáltuk a Viborcult, homeós kúp, semmit nem használt. Egyetlen egy nagyon durva éjszakánk volt, amikor hajnali kettőkor már láttam, hogy egyikőnk sem fog aludni egy percet sem, és a karomban is üvöltött a fájdalomtól, akkor adtam neki 3 ml panadolt (4,5 ml az életkorának meglelelő normál adag). Nem adom neki nyakra főre, de ez olyan helyzet volt, hogy úgy láttam, csillapítanom kell a fájdalmát. Tudom, hogy sokak szerint ez sem oké, és a 40 fokos lázra se adnak paracetamol, én máshogy látom.

2015. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az van nekünk is itthon,de sajnos nem sokat ér neki.Én is adok,ha látom,hogy nagyon szenved.Köszi,hogy írtál,jó egészséget és sok fájdalommentes fogacskát kívánok! :-)
2015. nov. 25. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasonló jókat nektek is :)
2015. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Próbáljátok ki a Chamomilla CH15-ös homeopátiás gyöngyöt, nekünk bevált mindkét gyereknél.

Nekem a doki azt javasolta, hogy reggel oldjak fel 15 golyót két evőkanálnyi vízben és napi 5-6 részre elosztva adjam nekik. Az első nap még pokol volt, de a második naptól sokkal jobban viselték, pedig volt, hogy a lányomnak 38 fokos láza lett, mert egyszerre jött ki négy hátsó örlőfoga.

2015. dec. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!