Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Volt már kiakadba a kisbabám...

Volt már kiakadba a kisbabám a fogzástól, de most olyan, mintha új fokozatot ért volna el, nagyon szenved. Ez még mindig nem jelenti hogy hamarosan kibújik?

Figyelt kérdés
Nem tud elaludni, éjszaka sem tud visszaauldni... A védőnő szerint sok foga ki fog bújni egy hónapon belül, de azt olvastam hogy ezt nem lehet megmondani. Nektek mi a tapasztalat? Volt hogy megmondták és kijött? Meg lehet modnani vagy nem? Ha nagyon kivolt a babátok akkor még ugyanúgy elteltek hónapok?

2015. dec. 19. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
A gyerkőcöm első fogai előtt (2 bújt ki egyszerre alig 5 hónaposan) én sem tudtam pontosan, hogy mit is kell látnom vagy tapasztalnom, ráadásul megelőzte egy hörgőgyulladásos megbetegedés is. A többinél aztán belejöttem és a sok tünet mellett (gyakoribb, nyálkás széklet, hamar kipirosodó fenék, hőemelkedés, nátha, étvágytalanság, éjszakai felsírások stb.) az ínyén is láttam, hogy kb. hány fog jön egyszerre, de amikor már nagyon szenvedőssé vált a helyzet, általában pár napon belül meglett az eredmény. Alul és felül 1-2 hét különbséggel jöttek az első őrlők, na akkor kb. 2 hétig nem aludt át egy éjszakát sem.
2015. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!