Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzástól lehet akár 39 fokos...

Fogzástól lehet akár 39 fokos láza?

Figyelt kérdés

Az 1 éves kisfiam , ma 39,1 fokos volt a láza, az tény hogy napok óta nyűgös ès nagyon eszi az öklét,tehát fogzik az biztos,de a védőnő szerint ilyen magas a láz fogzástól nem lehet!!

Most 1 órája kapott 5 ml nurofent és még mindig 38,4 a hője, azért rettegek mert 4 hósan volt már hogy ennyi volt a láza és kórház lett a vége mert hugyuti fertőzése lett , állítólag a saját kakijától fertőződött meg!


Védőnő közölte ezek szerint ő fogékony erre a fajta betegségekre és készüljek fel hogy ezt akár többször is elkaphatja!

Annyira félek hogy megint kórház lesz a vége, van mèg 2 gyermekem és a 4 hónpos kisfiamnak volt 39 fokos láza de soha nem volt nagyobb baj 3 napos láz az volt többször is!!


2015. szept. 30. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Fogzástól lehet enyhe gyulladás, csekély hőemelkedés, de 39 fok feletti láz kizárt. Ez fertőzés. Ami lehet szájfertőzés, azaz a fognövekedéssel összefüggő, de e mögött baci vagy vírus van.

Én elvinném az ügyeletre, babáról van szó. A 39 fokos láz nem vicc.

2015. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Most épp 38.4 de alszik!!

Ügyeletet legfeljebb ki tudom hívni de elmenni semmiképp nen tudok , másik 2 gyerkő alszika a másik szobában !

2015. szept. 30. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennek más oka van. 1 évesen azért nem kell láz miatt éjjel ügyeletet hívni, csillapítani kell és reggel elvinni orvoshoz.
2015. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kőszi kedves utolsó

Így fogok tenni

2015. szept. 30. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:

én sem hagynám lázasan aludni, minimum egy kúp


jobbulást!

2015. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem lehet láztól.Valószínű valami vírus. Ha alszik ne ébreszd fel, adj rá lenge ruhát, alvás előtt kapjon kúpot ha van láza!
2015. okt. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja az nem irtam hogy 19.30 kor kapott 5 ml a Nurot ,nyilvan nem hagyom szenvedni,csak az volt a gyanus hogy még 21.00 kor is làzas volt!!

Egész éjjel szépen aludt , eddig láztalan ugy hogy a Nurofen megtette hatàsát? Ezért szeretem ezt a gyógyszert!!

2015. okt. 1. 09:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem a fogzástól van.Valami vírus lehet vagy tényleg az hugyúti fertőzés ujra.Hát helyedbe el vinném dokihoz,csillapítsd a lázát,de a 38,4 nem olyan sok még,ha alszik akkor figyeld.Este ha 38 fölött van adj neki kúpot sokkal jobb.
2015. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!