Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Hány nap még mire kibújik az...

Hány nap még mire kibújik az első fogacska?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítsetek kérlek. Tegnap délután kisfiamnak egyik percről a másikra hőemelkedése lett. Aztán elkezdett ordítani és tömte a kezét a szájába. Borzasztó éjszakán vagyunk túl. Le sem tudtam feküdni aludni. Piros az inye nagyon fáj neki és látok 2 kis fehér csíkocskát az ínyén. Meddig tarthat még mire áttörik? Kérlek valami bíztatót írjatok! :( köszönöm.
2016. jan. 25. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt senki se tudja neked megjósolni, de kitartás!!

Vettél rá ilyen fogzásra való gélt, nekünk sokat segített.

2016. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vettünk már régebben Dologélt de tegnaptól sajnos nem nagyon használ neki.:( Panadol babyt is vettünk. Az ugyan használ de azt sem akarom folyton adni neki....
2016. jan. 25. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki nem fogja tudni megmondani, hogy még hány nap. :(

Az én gyerkőcömnél alul a középső metszők, amikor már fehér csíkot lehetett látni, 3-4 napon belül áttörtek. Most viszont az alsó szemfogakkal már Karácsony előtt megkezdte a szenvedést, de még csak az egyik tört át...

2016. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem, hogy Dologél mellett Dentinox gélt is használunk, nehezebb éjszakákon pedig Nurofen-nel kenem be az ínyét, így nem kell teljes adag.
2016. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ohh.:( lehet hogy butaságot kérdezek de az sem számít hogy most hőemelkedése van ami eddig nem volt és eddig fele ennyire nem szenvedett? Mármint attól ez tarthat hetekig is? Vagy egyszercsak elmúlik a hőemelkedés? Vagy hogy van ez?
2016. jan. 25. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
a lányomnak mindig hetek a fogzás, igaz ő négyesével fogzik. ebből 1-2 nap ami gáz,a többi nem szerencsére
2016. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Végülis hány nap volt mire áttört? Nekünk most jön az első fogacska, picit piros a gyerek ínye, nyűgis és tisztán kivehető a két fog az íny alatt, még a kis recék is érezhetőek tapintással de még nem tört át. Remélem már csak napok kérdése. Sose gondoltam volna hogy így fogom várni az első fogacskáját :)
2016. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!